banner615

banner614

banner701

BAŞKAN ŞAHİN’DEN TEKİRDAĞ VALİSİ YILDIRIM’A ZİYARET

banner619

Kaynaşlı Belediye Başkanı Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım’ı makamında ziyaret etti kendisine 81 numaralı Kaynaşlıspor forması hediye etti.

Siyaset 25.02.2020, 16:01 25.02.2020, 16:19
1514
BAŞKAN ŞAHİN’DEN  TEKİRDAĞ VALİSİ YILDIRIM’A ZİYARET
banner682

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, Düzceli olan Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım’ı makamında ziyaret etti.

Sohbet havasında geçen ziyaret sonunda Başkan Birol Şahin, Düzce’nin plaka kodunun yer aldığı 81 numaralı Kaynaşlıspor formasını Vali Yıldırım’a hediye etti.

 Vali Yıldırım ziyaret ve forma için Başkan Şahin’e teşekkür etti. 

Yorumlar (5)
KaynaşlıAKP 1 ay önce
Başkan burada da arkanı sağlama almışsın.. eleştiri yapıyoruz diye yorumlarımızı bile yayınlamıyor site.. ama bunun hesabını bu halk sorar!!!
halk 1 ay önce
böylece kaynaşlının tek sorunu giderilmiş oldu
AkpNeferi 1 ay önce
Başkan hayırlı işler bol gezmeler.. Ancak gez.. İcraat diyince para yok eskiler yedi dersin ama gezmeye reklam yapmaya cebi doldurmaya gelince para var ne hikmetse..
Kaynaş 1 ay önce
Başkan Kaynaşlımın ödeneklerini eziyor yine.. Yakışır sana ve seni seçenlere.. Erol Başkanı eleştiren adam gezmekten reklam yapmaktan icraat yapamıyor.. Ama Kaynaşlı hak etti. Yıllarca verilen hizmetleri unutup Cumhurbaşkanımıza nankörlük yapıp seni seçti..
Kaynaşlı_RTE 1 ay önce
Başkan çalışmaktan başka her şeyi yapıyorsunuz maaşAllah.. Hizmet edin diye seçildiniz..Cebi doldurup gezmek için değil! İcraat yapmayacaksanız meşgul etmeyin makamı..Gerçi bi daha zor görürsünüz siz de biliyorsunuz o yüzden ne yaparsam kârdır mantığındasınız.. Ah Kaynaşlım sen akıllanmazsın.. Reis-i Cumhurumuzu senin yüzünden hayal kırıklığına uğrattık ona yanarım..
10°
kapalı