banner615

banner614

banner701

BAYRAKTAR’A YÜKLENDİ: BORÇ VAR KARŞILIĞI YOK

banner619

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin 2019 yılı ilk Halk Meclisi Toplantısı’nı Kızılay Toplantı Salonu’nda geniş katılımla yaptı. Başkanlığı devraldığında belediyenin borcunun ne kadar olduğunu slayt eşliğinde kalem kalem ilçe halkına aktaran Şahin, bir önceki Başkan Erol Bayraktar döneminde usulsüz işlere imza atıldığını bir kez daha vurguladı. Daha önce AK Parti’den ilçe başkanlığı yapıp MHP’den girdiği seçimi kazanan bir başkan olarak 31 Mart’ta siyasi kimliğini bir kenara bıraktığının altını çizen Şahin, “Kaynaşlı’yı hep birlikte yöneteceğiz.” dedi. Ayrıca “Kimsenin suyunu kesmeyiz” diyerek ödeme güçlüğü çekene bile destek olacağını açıkladı.

Siyaset 02.05.2019, 23:22 03.05.2019, 18:20
1751
banner682
Gerçekleştirilen toplantı da konuşan Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin yerel seçimlerde kendine verilen destekten dolayı teşekkür ederek şöyle konuştu:

 “İnşallah sizlere layık olacağız. Tamamen adaletli bir belediyecilik anlayışını bizim dönemimizde göreceksiniz. 31 Marttan sonra siyasi rozetimizi bıraktık. Artık AKP’lisi CHP’lisi Saadet Partilisi herkese eşit olacağız. Kaynaşlıyı birlikte yöneteceğiz, birlikte başaracağız.  Kaynaşlı Belediyesi ilk defa bu kadar yoğunluk gördü. Gece gündüz demeden sizler için çalışıyoruz.”“Biz Kaynaşlı Belediyesi olarak kimsenin suyunu kesmeyiz”
“Biz Kaynaşlı Belediyesi olarak kimsenin suyunu kesmeyiz. Ödeme gücü olmayanın işini bir şekilde hallederiz. İhtiyacı olan, durumu olmayan varsa buyursun gelsin. Her zaman kapımız açık. Yardımcı oluruz. Yardımcı oluruz derken Belediyenin kasasından değil yanlış anlaşılmasın. Çünkü bu zamana kadar öyle yapılmış.”

"Kaynaşlı'da rezil bir durum vardı"
Görevi devr aldıktan hemen sonra ilk olaraktemizlik çalışmasına başladık. Çöp, moloz Kaynaşlı da rezil bir durum vardı. Her yeri temizledik. D-100 kenarında iş merkezinin önünde ki alanı boşalttık. Kalıcı Konutlar Bölgesinde çöp konteynırı bulunmuyordu. Temiz bir Kaynaşlı için 40’a yakın çöp konteynırı koyduk.


 
"Artık şehirleşmemiz gerekiyor"
Şehir merkezinde bulunan prefabrik yapıları yavaş yavaş esnafımızı küstürmeden kaldıracağız. Artık şehirleşmemiz gerekiyor. Kaynaşlı ya yakışan şekilde çalışmamış lazım. Esnafımızla birlikte el ele vererek onları küstürmeden zaman tanıyarak prefabrik yapıları kaldıracağız.
 
Halk Meclisi Toplantısına MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, İl Genel Meclis üyeleri,Belediye Meclis üyeleri , STK yöneticileri ve Muhtarlar da katıldı.


 
 
banner710
Yorumlar (4)
Mehmet 1 yıl önce
İrfan AKDOĞAN senin hangi cemaat üyesi olduğun fetöcüyle dirsek temasında bulunduğun atatürk düşmanı olduğun ancan cami imamı olarak Atatürkün Türkiye Cumhuriyeti devletinden maaş aldığını herkes biliyor utanmadan yorumda yapıyorsun
vatandaş 1 yıl önce
Başkan kaynaşlıdaki sanayici esnafında düzenli bir hal alması için ön ayak olun lütfen. Oranın görüntüsü her yerden kötü.
Cem Abay 1 yıl önce
Helal osun başkan bize böyle güzel insanlar lazım.
İrfan AKDOĞAN 1 yıl önce
HEY BANA İFTİRA ATIYORSUN DİYENLER NERDESİNİZ SESİNİZ SOLUĞUNUZ ÇIKMIYOR BENİMLE HELALEŞMENİZ
GEREKMEZMİ
13°
parçalı az bulutlu