banner615

banner614

banner701

BİNALİ YILDIRIM’A TEVECCÜHTE BULUNULDU

banner619

MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, 7 Bölge 7 Renk Kültür Sanat Festivali kapsamında İstanbul’da ki seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bağcılar’da Düzceli hemşehrileriyle bir araya gelen Caboğlu ve teşkilat mensupları, İstanbul seçimlerinde yarışacak Binali Yıldırım’a destek çağrısında bulundu.

Siyaset 13.06.2019, 14:15 13.06.2019, 14:39
952
banner682

Düzceli, Sinoplu ve Yozgatlıların oluşturduğu İstanbul Bağcılar’da ki programa  Düzce’den Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, Düzce ASKF Başkanı Erdoğan Bıyık ve partililer de katıldı.

Bağcılar’da düzenlenen programda konuşan İlhami Caboğlu, ‘Binali Bey’i başkan yapana kadar hiçbir yere gitmeyeceğim’ dedi ve şu açıklamalarda bulundu:‘Zillet ittifakının İstanbul’a verebileceği hiçbir şey yok’


“Sayın Cumhurbaşkanımız İstanbul’da bazı şeylerin ters gittiğini görmüş ve sağ kolu olan Binali Bey’i göndermiş. Sizin de ona sahip çıkmanız gerekiyor. Bu zillet ittifakının İstanbul’a verebileceği hiçbir şey yok.  Söylenecek çok söz var. 23 Haziran’da İstanbul’da Binali Bey’i belediye başkanı yapana kadar gitmeyeceğim. Buradayım, çalışacağım. Çünkü anneme ben söz verdim. Sizin de verdiğim bu söze destek olmanızı istiyorum.”‘Bağcılarda ki hemşehrilerimizle bir araya geldik’


‘Liderimiz Devlet Bahçeli’nin talimatıyla İstanbul’da ki seçim çalışmalarına hızla devam ediyoruz’ açıklamasında bulunan Caboğlu konuşmasına şu sözlerle devam etti:

“Bağcılar’da İstanbul 23 Hazirandaki seçim çalışmasına katildik. Bağcılarda ki hemşehrilerimizle bir araya geldik. Bağcılar teşkilatına misafirperverliğinden ötürü teşekkürlerimi sunuyorum. Sayın Binali Yıldırım’ın seçimlerde kazanacağını canı gönülden istiyor ve destekliyoruz.”Haber: H. DURNA

 
 

banner710
Yorumlar (8)
kadane nice 1 yıl önce
Üç kuruşluk menfaatin günlük ucuz beleş kalitesiz siyaset ve siyasetçilerin makus tablosudur bu ülkemizde. Bunlardan kimseye fayda gelmez kendilerinden başka
yavuz 1 yıl önce
istepne mi oldun ilhami
İlker 1 yıl önce
Her şey çok güzel olacak
Nasıl Milliyetçisiniz? 1 yıl önce
8 yıl sonra Aponun avukatları adaya gidiyor, mektuplar okunuyor. Siz bunları tesadüf mü zannediyorsunuz? Bu durumdan memnunmusunuz? Haybeye milliyetçilik yapmayın..
Düzceli 1 yıl önce
Milliyetçilik işin boyası,biz BOP un en önemli parçasıyız,anladınmı!!!
asker61 1 yıl önce
MHP il başkanı sana gelince o kadar çok güçlüsünki düzcede belediye başkanlığını kazandın şimdi sıra istanbulda bravo sana sen olmasaydın binali bey kazanamayacaktı nerdeyse.
asker61 1 yıl önce
23 haziran seçimleri sayın EKREM İMAMOĞLU'nun lehine sonuçlandığında ben o zaman görecem bu düzceli işgüzarları gidip binali beye oy istemelerini hemen hemen hepsinin bir yakınının istanbulda bir ticari işleri belediye ile ilgili olacaktır sonucuna katlanacaklar ve iş işten geçmiş olacak.diyarbakırda öyle gidip pekeke söyleminin kullanıldığınıda bu millet kulakları ile duydu.
vatandas 1 yıl önce
her kuşla işiniz bittide bı sıırada leylek kaldı diyosunuz komikkk ...
28°
açık