banner615

banner614

banner701

BİROL ŞAHİN MHP’DEN İHRAÇ EDİLDİ

banner619

Sosyal medya hesabı üzerinden A Milli Kadın Voleybol takımı hakkında yaptığı paylaşımın ardından MHP Belediye Başkanları listesinden düşürülen Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, yapılan disiplin soruşturması sonucu oy birliği ile MHP’den ihraç edildi.

Siyaset 13.03.2020, 22:45 13.03.2020, 23:38
3497
BİROL ŞAHİN MHP’DEN İHRAÇ EDİLDİ
banner682

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin MHP’den ihraç edildi. A Milli Kadın Voleybol takımı hakkında sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımın kamuoyunda tepki çekmesinin ardından MHP Belediye Başkanları listesinden düşürülen Şahin, yapılan disiplin soruşturması sonucu partiden ihraç edildi.

Partiden ihraç edildiğini sosyal medya hesabı üzerinden paylaşan Başkan Şahin “Allah'u Teala'nın tesettür ile ilgili bir ayetini paylaştığımdan dolayı MHP'den ihraç edilmem benim için bir onurdur, bir şereftir, benim için büyük bir belgedir.Beni ihraç edenler Allah'a ve halka nasıl hesap verirler onu bilemiyorum. Kararı kamuoyunun takdirine bırakıyorum. Biz belediye başkanı olarak görevimize devam ediyoruz. Allah bizimledir, halkımızın desteği yanımızdadır. Bizim bir davamız var... Bu dava uğruna canımızı bile feda ederiz...” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (25)
kaynaslılı 7 ay önce
sımdı hangı partıye gececen..ve ne karsılıgında.en basta hataydın sen ılhamı kına yaksın sımdı
düzceli 7 ay önce
belediye seçimlerinde tekrar aday olursan başkan düzce merkezde iki oyum var adresi kaynaşlıya alıp oyum senindir. sen dik dur, halk için hak için çalış. ALLAH seni utandırmaz inşAllah.
Yorumcu 7 ay önce
Yorumlara bakiyorum da nekadar yobaz varmis duzcede Hala bu adami savunuyorlar.Herkesin muslumanligi kendine.Sen muslumansin diye herkes musluman olacak degil kaldiki sen musluman degil yobaz olabikirsin bu kafayla Bu uoke seriat ulkesi degil
Eski düzceli 7 ay önce
Başkanım size helal olsun
Eski düzceli 7 ay önce
Başkanım ak partiye gel gerçi onlarda söyleyemiyor sizin bu söylediklerinizi
Kaynaşlı 7 ay önce
Mhp en başta yaptığı yanlışı geçde olsa düzeltmiş doğru bir karar
onlar utansın 7 ay önce
Üzülme Birol Reis. Demek ki MHP senin gibi değerli birini hak etmiyormuş. Senin alnın ak, başın dik. Bu karardan onlar utansın. Onların ayıbıdır bu.
yazıklar olsun 7 ay önce
MHP'ye yazıklar olsun. Bir avuç laikçinin saldırısına karşı adamlarına sahip çıkamadılar. Oysa Birol başkanın söyledikleri sonuna kadar doğruydu. Adamına sahip çıkamayan davasına da sahip çıkamaz. MHP için bir utanç kararıdır.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
17°
açık