banner614

banner701

BIYIK: DÜZCE’DE YAŞAMAYA DEVAM EDECEĞİM!

banner619

Yerel seçimler öncesinde çalışmalarını sürdüren Bıyık, taksi durağını ziyareti sırasında gelen telefonu açtı ve adresi almasının ardından müşterinin istediği yere gitti. Müşteri ile sohbet eden Bıyık, seçimi kazansa da kaybetse de Düzce’de yaşamaya devam edeceğini söyledi ve ekledi: “Diğerleri garip gurbetçi!”

Siyaset 16.03.2019, 14:39 17.03.2019, 17:35
1470
banner682

31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlere az bir süre kalan adaylar arasındaki yarışta hızla devam ediyor.

Yürüttüğü seçim kampanyası kapsamında pek çok kesinden esnaf ve vatandaşla bir araya gelen Bıyık, bu kez ticari taksi ile müşteri alarak gideceği yere kadar bıraktı.Taksi durağını ziyaret eden Bıyık, gelen telefonu açıp adresi aldıktan sonra kontağı çalıştırarak adrese gitti. Müşteriyi alan Başkan Adayı Erdoğan Bıyık, taksimetreyi de çalıştırarak yola çıktı.

Müşteri ile sohbet eden Başkan Adayı Erdoğan Bıyık, “Beni tanıdınız mı?” diyerek sohbete başladı.Müşteri Hakan Tezel ise sohbet sırasında Bıyık’a, “Sizi iyi tanıyorum ve yakından takip ediyorum. Sizin seçimi kazanma olasılığınızı çok kuvvetli görüyorum. Seçimi kazansanız da kaybetseniz de siz Düzce’de yaşayacaksınız. Diğerleri Düzce’de yaşamayacak. Projelerinizden önce benim için öncelikli kıyas budur. Size sandıklarda sahip çıkacağız” ifadesinde bulundu.Düzce’ye hizmet etmek için belediye başkanlığına aday olduğunu söyleyen Bıyık, “Kazansak da kaybetsek de biz Düzce’de yaşamaya devam edeceğiz. Diğerleri için ben garip gurbetçi kelimesini kullandım. Çünkü onlar seçimi kaybettiklerinde Düzce’de yaşamayacaklar. Projelerimiz ile hizmet etmeye hazırız” dedi.

Müşteriyi gideceği adrese bırakan Başkan Adayı Erdoğan Bıyık seçim çalışmalarına devam etti.

Haber: Ö.YILMAZ


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 

banner710
Yorumlar (21)
Demet S. 1 yıl önce
Erdoğan beyin bu seçimlerin galibi olacağını düşünüyorum. Akp yi yıkmak için oyum Erdoğan beye. Tüm İP ve CHP li lerin de desteklemesi gerekir.
Düzceli 1 yıl önce
Bu kadar korkmayın adam düzceyi adım adım gezdi herkesten destek gördü Allah'ın izniyle 31marta şeçimi kazanacak ve düzceyi bu hırsızlardan kurtaracak
Duzceli 1 yıl önce
Duzce mhp diyor..siz neyin kafasindasiniz.sokaga hicmi cikmiyorsunuz..yavas yavas bosaltin belediyeyi.temizlik yapilcak...
? 1 yıl önce
Formunu nasıl korumasın hergün kahvaltılar yemekler ısmarlamaktan yemekten dahada kilo almş
Şükür 1 yıl önce
Ev halkı olarak (3oy) ömer küçüğe
Kasım 1 yıl önce
Nekadar yapmacık olduğunuz çok belli. Bu halk böyle şeylere kanıp size güvenmez başka şeyler düşünün
Pardon da? 1 yıl önce
Sen düzcelisin de düzceye ne faydan oldu?seçim arefesi gösteriş bişeyler yaptın diye sana oy verilirmi.adaylığı bile şaibeli elde ettin.sen git milletten hellalik al önce. Bizim Oylar bakan beye!!
Eyt 1 yıl önce
Sayın bıyık istanbul maltepede eyt liler olarak pazar günü bir mitingimiz var sizi de aramızda görmek isteriz.Siz de bize benziyorsunuz.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
20°
parçalı bulutlu