banner615

banner614

banner701

ÇAKIR, SONUNDA ORTAYA ÇIKTI

banner619

24 Haziran genel seçimlerinde AK Parti Düzce Milletvekili olmaya hak kazanan Fahri Çakır, ortalıkta görünmüyordu. Çakır, seçimlerin ardından Düzce Valiliği bayramlaşma programında gözler önüne çıktı.

Siyaset 21.08.2018, 17:15 21.08.2018, 18:35
2121
banner682

Yapılan seçimlerde Düzce’den bir milletvekili kaybeden ve eski isimlerle adından söz ettiren AK Parti’de seçimlerin ardından AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır, ortalarda görünmüyordu. Çakır, Düzce’de aranan isimler arasında yerini almıştı.

Seçimlerden önce sık sık ziyaretlerde bulunan ve esnafları ziyaret eden Çakır, seçimlerin ardından ortalardan kayboldu. AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Vekiller en az 3 gün memleketlerinde çalışacak” sözü de Çakır başta olmak üzere Düzce’de rafa kalktı.

Diğer AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir ile MHP Düzce Mlletvekili Ümit Yılmaz, hemen hemen her fırsatta programlara katılırken teşekkür ziyaretlerinde de bulundular. Diğer Düzce Milletvekili Fahri Çakır ise seçimlerden sonra ilk kez gün yüzüne çıkmış oldu.

Haber: M. AYDIN

banner710
Yorumlar (12)
Vatandaş 2 yıl önce
Şu AKP nin ikii vekili vekili altınları 20 bin TL yi bağış yapsınlarda bir görelim vekilliklerini yaparlarmış hiç
Ak Partili 2 yıl önce
Sayın vekilim sonuna kadar destekliyoruz. Dolarları, altınları biz bozdursuk. Fındık azdı , kurban dolayısla herkes 10 tl ye sattı fiyat belli değil. Ülke elden gidiyor dediniz. Ama sizler 20 bin tl iyi nasıl aldınız. VAllahi alemsiniz.
81 2 yıl önce
Ortaya çıktı ve 20 bini haketmiş oldu.. ?? Bu yasaya onay veren vekilleri(!) Allah a havale ediyorum
Olcan 2 yıl önce
Sayın vekil bey hele şükür Düzce aklınıza geldi
Serdar gürler 2 yıl önce
Bunlar ne işe yararlar bir bilen varsa söylesin gözleriniz hepmi kör kalacak bir sirkelenin artık yazıklar olsun ne hallere düştük bu kadar sorumsuz bir toplum olmamıştır şimfiye kadar değerlerimize yazık.
mg 2 yıl önce
havuz keyfine ne dersiniz
Flimm 2 yıl önce
Vertigo bulaşmış :)
Akp kaybeidyor 2 yıl önce
Bu gidisle MHP duzcede 2-1 yapacak durumu. Bu korkuluk milletvekilleriyle işimiz zor.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
12°
kapalı