banner615

banner614

banner701

CHP BU SEÇİMDE İDDİALI!

banner619

CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak, Düzce il ve ilçe teşkilatları ile bir araya geldi. Öztrak bu seçimde iddialı olduklarını belirterek “Düzce’den bir yada birkaç milletvekili çıkarmayı planlıyoruz.” dedi.

Siyaset 02.12.2014, 17:45
304
CHP BU SEÇİMDE İDDİALI!
banner682

Partinin geleceği açısından 2015 seçimlerini hayati önemde gören CHP yönetimi seçim stratejisi üzerine çalışma yapıyor. CHP Genel Merkezi tarafından 81 ile de gönderilen temsilciler il ve ilçe teşkilatları ile bir araya geliyor…

 

Bu kapsamda CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak da Düzce’deydi. Gün içinde ilçe teşkilatlarını dolaşan Öztrak ve Düzce’den sorumlu Bursa Milletvekili Kemal Ekinci, akşam saatlerinde de Düzce İl Başkanlığında partililerle toplantı yaptı.

 

Toplantı öncesi basına açıklama yapan Öztrak, Düzce’de genel seçimlerde iddialı olduklarıı ve mutlaka bir milletvekili çıkaracaklarını söyledi.

 

Öztrak, Genel soru üzerine Ak Parti Düzce Milletvekili Osman Çakır'la ilgili olarak gündeme getirilen erken emeklilik iddialarını yorumladı. Bu durumu normal karşılamanın mümkün olmadığını ifade eden Öztrak kanuna karşı hiledir, ispatlamakla mükelleftir.”ifadesini kullandı.

Haber;S.KAŞKIR

Yorumlar (0)
25°
parçalı bulutlu