banner615

banner614

banner701

CHP'DE HALUK DEMİR ADAYLIĞINI AÇIKLADI

banner619

CHP'nin İl Başkan Adayı Haluk Demir, 23 Şubat'ta yapılacak kongre öncesinde İl Başkan adaylığını açıkladı. CHP İl binasında yapılan toplantıda konuşan Demir, “Benim davam Düzce davasıdır” diye konuştu.

Siyaset 10.02.2020, 15:58 11.02.2020, 12:17
1453
banner682

CHP'de İl Başkanlığı kongresi heyecanı devam ediyor. İl Başkanı seçilmesine kesin gözüyle bakılan Haluk Demir, bugün parti binasında düzenlenen basın açıklamasında, İl Başkan adaylığını kamuoyuna duyurdu.
 CHP Düzce İl binasında düzenlenen basın açıklamasına Merkez İlçe Başkanı Can Koyuncu, Merkez İlçe Teşkilatı yöneticileri ve çok sayıda partili katıldı.
 


"Benim davam sadece Düzce" 
Sözlerine Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün "Gençler; Cumhuriyeti Biz Kurduk, O'nu yaşatacak ve Yükseltecek Olan Sizlersiniz" sözleri ile  başlayan Demir, İl Başkanı seçilmesi halinde CHP'nin Düzce'de ki teşkilatlarında etnik milliyetçiliği kaldıracaklarını ifade etti. Demir, "Ben Atatürk Milliyetçisi, Kemalist biriyim. Siyasette de Atatürk'ün ilke ve inkılaplarından asla ödün vermeden partimin de Düzce'de başarılı olması adına İl Başkan Adayı oldu. İl Başkanı olmam halinde Düzce teşkilatlarında ki etnik milliyetçiliği kaldıracağım. Benim davam sadece Düzce olacak. Her milletten insan var dediler. Eğer kazanırsam etnik milliyetçiliğe dayalı yani Cumhurbaşkanımızın söylediği gibi benim Çerkez’im, benim Abaza’m, benim Gürcü’m, beni Laz’ım gibi değil benim kendi liderim Mustafa Kemal’in dediği gibi benim milletim. Bende benim Düzcelilerim diyeceğim. Benim annem iki kardeşi ve yeğenim buradalar. Birde oğlum var benim için tek bir etnik milliyetçilik vardır. Halkımız olarak buna da Kemalizm derler. Bende Kemalist bir bireyim kazanırsam bende bu şekilde yöneteceğim. Hepinize çok teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.
 

Yorumlar (6)
ŞADAN 8 ay önce
Haluk bey siz ve sizin gibiler düzcenin ve türkiyenin geleceğine ışık tutanlarsınız inşAllah siz kazanırsınız tebrik ediyorum ve başarılar diliyorum.
NUSRETTİN 8 ay önce
Haluk bey sizi tanıdığım kadarıyla aklı selim iyi bir insansınız, ama yanınızdakilere dikkat edin adaylık tanıtımında bile o avukat kurtuluşun sahtekar adamı arkanızda yapmayın
oflu özkan 8 ay önce
burada atıp tutmak çok kolay gerçek ismini bile yazmaktan acizsin nusrettin de geç öylemi insanlara buradan bok atmak kolay yüzyüze söyle cesaretin varsa
noname 8 ay önce
tebrikler haluk bey eğer isterse Düzce için bişeyler yapabileceğini düşünüyorum
tbr 8 ay önce
Tebrrikler
Vatandaş 8 ay önce
İlhan Duru olmasında kim olursa olsun. Varlığı yokluğu belli değil.
26°
az bulutlu