banner615

banner614

banner701

CHP'DE HAREKETLİ GÜNLER!

banner619

CHP'de olası referanduma karşı hazırlıklar sürüyor. CHP Düzce İl Başkanı Zekeriya Tozan'ın, tüm örgütleri toplayarak gerçekleştirdiği toplantının gündemini sandık çevresi sorumluları oluşturdu.

Siyaset 13.04.2016, 17:17 13.04.2016, 18:54
1049
CHP'DE HAREKETLİ GÜNLER!
banner682
CHP'de hareketli günler yaşanıyor. Mecliste uzlaşma sağlanamaması durumunda 330 vekil sayısına ulaşarak Başkanlık Sistemi'ni referanduma taşımak isteyen AK Parti'nin tarih olarak Ekim ayını planladığı kamuoyuna yansırken, bu ihtimal kaşısında hazırlıklı olmak isteyen CHP, şimdiden çalışmalara başladı. Referandumun kesinleşmesi halinde tüm kadroları ile sokağa çıkacak olan CHP, örgütleri bilgilendirmek için düğmeye bastı. Bu doğrultuda Akçakoca'daki partililer ve üye gençlerle yaptığı toplantılardan sonra CHP Düzce İl Başkanı Zekeriya Tozan, bu kez bütün kademeleri bir araya getirdi. CHP Düzce Örgütü'ne bağlı tüm ilçe başkanları, gençlik ve kadın kolları ile il disiplin kurulu başkanları ile bir toplantı gerçekleştirildi. İl Başkanı Tozan'ın başkanlık ettiği toplantıya Örgütlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Cem Belli de katıldı.

Toplantının ana gündemini sandık çevresi sorumluları oluştururken, örgütsel çalışma programları ve raporlamaları belirlemek hususunda da ilçe ve örgüt başkanlarına bilgiler verildi. Toplantıda ayrıca yeni kadrolar oluşturulması ve örgütler adına çalışma yapacak görevlileri belirleme konularında da kararlar alındı.

Toplantıdaki konuşmasında parti örgütünün aktif ve profesyonel şekilde çalışması açısından “www.chp.intranet” sitesinin önemine bir kez daha vurgu yapan Tozan, “Atanacak görevlilerin eğitimleri de bizzat kendi eğitmenlerimiz tarafından bilgilendirilecektir.” dedi.

HABER;C.ÜSTÜNER

banner710
Yorumlar (1)
Konuralpli 4 yıl önce
Daha 4 ayda çalışacak yeni adamlar mı arıyorsunuz? Bu kadar mı çabuk döküldünüz yazık size. Nerde o kongrelerde yerlere göklere sığdıramadığınız partisine oy bile vermeyen çok değerli yöneticileriniz? Çok beklersiniz milleti saf mı zannediyorsunuz da yeni çalışacak adamlar arıyorsunuz. İlk önce partisini satan yöneticileriniz etrafıyla insin sokağa sonra milletten yardım isteyin
15°
açık