banner615

banner614

banner701

CHP'DE HAYAL KIRIKLIĞI

Cumhuriyet Halk Partisinde 5 ilçede yapılacak olan kongreler öncesinde merkez ilçe delegeleri ile düzenlenen toplantı hayal kırıklığı ile sona erdi.

Siyaset 21.01.2010, 20:15
188
CHP'DE HAYAL KIRIKLIĞI
banner682

Cumhuriyet Halk Partisinde ilçe kongreleri devam ediyor. İl başkana Zekeriya Tozan ve yönetiminin desteklemediği adayın Kaynaşlı ilçe başkanlığını kazanması sonrasında, il yönetimi özellikle merkez ilçede işi daha sıkı tutmanın çabası içine girdi.14 şubat tarihinde yapılacak olan merkez ilçe kongresi için halen iki aday çalışmalarını sürdürüyor.İl başkanı Zekeriya Tozan’ın desteklediği Evren Kuşcuoğlu ile ,il başkanı Zekeriya Tozan’ın bir çok şaibeler ileri sürerek görevden aldığı ,sonrasında ise CHP genel merkezi tarafından aklanan eski merkez ilçe başkanı Saim Aksöz ,Düzce merkez ilçe başkanlığı için çalışmalarını sürdürüyorlar.Tozan ve Kuşcuoğlu tarafından merkez ilçe delegeleri ile hazırlanan toplantı ise fiyasko ile sonuçlandı. 210 civarındaki delegeden sadece 50 civarındakinin katıldığı,geri kalan katılımcıların ise izleyici olduğu toplantı Kızılay düğün salonunda yapıldı. 14 şubat merkez ilçe kongresi öncesinde il yönetiminin toplantıda beklediği delege katılımını sağlayamaması ise moralleri bozdu.
Cumhuriyet halk partisinde önümüzdeki günlerde Yığılca Cumayeri,Gölyaka, Gümüşova ilçe kongreleri yapılacak.14 şubattaki merkez ilçe kongresi sonrasında da il başkanlığı seçimleri yapılacak. Partinin Kaynaşlı,Çilimli ve Akçakoca ilçe kongreleri ise daha önce yapılmıştı.

banner710
Yorumlar (0)
25°
açık