Öne Çıkanlar düzcespor şehit Ali Haydar Gören mehmet özçelik Saadet Partisi

Bu haber kez okundu.

CHP'NİN ADAYLARI
banner197

Cumhuriyet Halk Partisi 30 Mart yerel seçimlerinde yarışacağı İl Genel Meclisi ve Belediye Meclis üyeleri listelerini teslim etti. listede en çok dikkat çeken ise Belediye Meclis Üyesi 28 adaydan 13 tanesinin bayan olmasıydı. bayanların aktif siyasete girmesi ilk bakışta olumlu bir hava yaratsa da bunun sandığa ne oranda yansıyacağı merak konusu oldu.

CHP’nin il genel meclisi adayları

1. Ahmet Kurtuluş
2. Şener Öztürk
3. Ali Fuat Şaşoğlu
4. Harun Can Şerbetçi
5. Ertan Çakıroğlu
6. Mürteza Özbaş

CHP Belediye Meclis Üyesi Adayları
Başkan Adayı Basri Karslıoğlu

1. Oktay kocak
2. Beşir Yıldırım
3. Seyid Çoban
4. Fevzi Ertan
5. Safinaz Gümüş
6. Vildan Cemşit
7. Murat Canpolat
8. Sedat Çelikel
9. Tuncay Demir
10. Emre Bektaş
11. Umut Saygı
12. Alev Öztürk
13. Suna Can
14. Zeynep Sezgin
15. Ferahnur Arslan
16. Meral Çidan
17. Esra Vural
18. Ekrem Çaylı
19. Adnan Cemşit
20. Muharrem Arıkan
21. Ayhan Kuyumcu
22. Recep Can
23. Nurcan Kurt
24. Erdem Dağıstanlı
25. Esin Nermin Türken
26. Şükriye Karakaş
27. Ayşe Sezer
28. Ece Tokaliç

Kontenjan

1. Zekeriya Tozan
2. Faruk Darıyerli
3. Kemal Özkaya

CHP’nin ilçelerde belediye meclis üyesi adayları:

AKÇAKOCA
İl Genel Meclis Adayları

1. Nedim Albayrak
2. Mehmet Abanoz
3. Cemil Gucuk

Başkan Adayı Fikret Albayrak
Belediye Meclis Üyesi Adayları

1. Hüsnü Koç
2. Turgay Çakmak
3. Sumen Polat
4. Alettin Karakaş
5. Hasan Saffet İlhan
6. Rıdvan Örs
7. Yaşar Çorum
8. İnci Sevil Yapıcı
9. Emre Yaman
10. Soner Keser
11. Yusuf Eser
12. Başar Erol
13. Ergül Yaman
14. Selçuk Özgür Seçici


GÖLYAKA
İl Genel Meclis Adayları

1. Metin Şirin
2. Resul İmamoğlu


Başkan Adayı Abdullah Şahin
Belediye Meclis Üyesi Adayları


1. Bilal Sarı
2. Muharrem Bayrak
3. Leyla Bülbül
4. Şerafettin Arslan
5. Özcan Gurazoğlu
6. Cemile Ayas
7. Ramazan Örenay


GÜMÜŞOVA
İl Genel Meclisi Adayları


1. Mehmet Çakmak
2. Şahiner Şahin

Başkan adayı Mustaf Bostancı
Belediye Meclis Adayları

1. Arif Zeki Yücesan
2. Ali Aktay
3. Mustafa Koç
4. Sultan Selim Açıl
5. Çetin Koç
6. Cemal Gül

CUMAYERİ
İl Genel Meclis Adayları


1. Eyüp zengin
2. Mülayim Öztürk

Başkan Adayı Nevzat Keleş
Belediye Meclis Adayları

1. Ersin Metin
2. Cemalettin Öztürk
3. İsmet Sefil
4. Zekeriya Türedi
5. İbrahim Aydoğdu
6. Halil İleri Şaban Acar

ÇİLİMLİ
İl Genel Meclis Adayları

1. Ali Özdemir
2. Kaya Sevindik


Başkan Adayı Cemil Tınaz
Belediye Meclis Adayları

1. Tarık Konuralp
2. Ruhi Yüksel
3. Mevlüt Kazancı
4. Hayri Topal
5. Nedim Çalış
6. Necmettin Yıldız
7. Cemalettin Bedir
8. Semiha Uçar

Kontenjan

1. Ayşe Varol


YIĞILCA
İl Genel Meclis Adayları

1. İlhami Yiğit
2. Hüseyin Deniz

Başkan Adayı Bünyamin Şahin
Belediye Meclis Adayları


1. Hasan Yağcı
2. Orhan Acar
3. Sercan Çamlı
4. Davut Kalay
5. Sevil Çamlı
6. Cemalettin Candan
7. Erdal Akın
8. Yavuz Ergelen
KONTENJAN
1. İdris Tuncel

CHP’nin beldelerde belediye meclis üyesi adayları:

BOĞAZİÇİ
Başkan Adayı Selman Dinler

1. Ergin Yıldız
2. Ramazan Toranoğlu
3. Afer İnan
4. Hikmet Koç
5. Abdullah Duman
6. Hakan Güzel
7. Ragıp Kul
8. Osman Şimşek

BEYKÖY
Başkan Adayı Hilmi Soyer

 
1. Muhsin Avcı
2. Ömer Özbay
3. Recep Çoyman
4. Murat Demirci
5. Lütfi Gönlüol
6. Ali Durmuş
7. Burhan Parlak
8. Akif Şafak

KAYNAŞLI
İl Genel Meclis Adayları

1. Cemal Gündüz
2. Metin Güvendi

Başkan Adayı Cemal Çapar
Belediye Meclis Adayları

1. Avni Kumbasar
2. Muammer Yıldırım
3. Mehmet Sağlam
4. Bilal Zengin
5. Lütfi Bulut
6. Osman Şimşek
7. Münevver Gündüz
8. Birsel Çiftçi

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner194