banner615

banner614

banner620

DİKKAT ÇEKEN KAMPANYA

banner619

31 Mart Yerel Seçimler öncesinde çalışmalarını sürdüren belediye başkan adayları yarışta farklı yöntemler denemeye başladı. MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık’ın seçim afişi, planörle Düzce Belediye Meydanı’nın üzerinde uçtu.

Siyaset 12.03.2019, 13:11 12.03.2019, 17:34
2239
banner621

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlere 19 gün kala adaylar da çalışma temposunu artırmaya başladı. Bugün MHP’nin Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık belediye meydanında ilginç bir seçim kampanyası yaptı.

Bıyık’ın afişleri planörle Düzce semalarında gezdirildi. Meydanda o sırada Erdoğan Bıyık da hazır bulundu.“İstikbal göklerdedir!”
Burada seçim kampanyasına ilişkin bir değerlendirmede bulunan Bıyık, şunları söyledi:

“Bunu bir gönüllü arkadaşımızla Sedat kardeşimiz organize etmişler. Biz yerden çalışıyoruz sevgili kardeşimiz de havadan çalışıyor. Herkes göklere bakıyor inşallah hayırlısıyla hem yerde hem göklerde çalışıyoruz halkımızın takdiriyle inşallah Düzce Belediyesi’ni alacağız. İstikbal göklerdedir! Düzce halkında bugün muhteşem bir heyecan oldu. İlk önce insanımıza dokunmalıyız herkesin başı göklere bakıyor bu da güzel bir görüntü. İnşallah havalar iyi oldukça devam edebileceğim.”

Haber: Ö.YILMAZ

banner626
Yorumlar (8)
Melihcan Çağlarım 12 ay önce
Su ismini vermeden yorum yapan cakallar. Az delikanli olunda bu cumlelerin kime ait oldugunu bilelim. Kimseye camur atmaya hakkiniz yok !!
Düzceli 12 ay önce
Paraları şimdiden savurmaya başladılar kreşten ders mi aldi
Saç savur bakalım 12 ay önce
Faruk özlüden aldıgınuz spor kulübü destek paralarını yerde havada savuruyosunuz. Bıyık bey var ya Allah muhafaza bi seçilirseniz keleşi mumla aratırsınız
Vatandaş 12 ay önce
Ah düzce ahh aşağısı sakal yukarısı bıyık kime güvenecegimizi şaşırdık vura vura sarhoş ettiler bizi değişiklik şart düzcede bu dönem ömer abimiz gelsin bir şans verelim o bizim abimiz ondan zarar gelmez
dünyanın parası 12 ay önce
eskiden ak parti de çok yapmıştı baya klişe oldu bunlar
EHEM PEHEM 12 ay önce
Nasılsa bütçeden epey yardım aldılar ne yapacaklarını şaşırdılar
kaan 12 ay önce
sırf butcemı corap fabrıkası 1 mılyon hıbe verdı neden acaba ??
Rss 12 ay önce
Ne güzel
hafif yağmur