banner615

banner614

banner701

DÜZCE BELEDİYESİ'NE SESLENDİ: BU YANLIŞTAN DÖNÜN

banner619

İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, PTT Şubesi'nin kapatılmasının ardından Düzce Belediyesi'nin Konuralp ek binasında bulunan su ödeme, su yükleme, vergi ödeme birimlerinin de kapatıldığını belirterek, Konuralpliler'in mağdur edildiğini savundu. Düzce Belediyesi yetkililerine seslenen Er, "Bu yanlıştan dönün!" çağrısı yaptı.

Siyaset 01.09.2020, 11:12 01.09.2020, 11:14
2152
DÜZCE BELEDİYESİ'NE SESLENDİ: BU YANLIŞTAN DÖNÜN
banner682

Geçtiğimiz günlerde PTT şubesi kapatılan Konuralp'te belediye fatura ödeme birimlerinin de faaliyetinin durdurulduğu ortaya çıktı.

Konuya ilişkin yazılı bir açıklama yapan İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, "Konuralp'te vatandaşların mağduriyeti bitmek bilmiyor." ifadesinin kullandı.

"İnsanlarımızın fatura ödeyebilmesi için Düzce merkeze gitmesi gerekiyor"

Onlarca insanın yaşadığı Konuralp'te, ilgililerin bölge insanını mağdur etmesinin anlaşılır olmadığını vurgulayan Er, açıklamasına şöyle devam etti:

"O da yetmiyormuş gibi şimdi de su fatura ödeme birimi, su yükleme birimi vergi ödeme birimlerinin kapatıldığı Konuralp'te bu ve benzeri sıkıntılar bitmek bilmiyor. İnsanlarımızın fatura ödeyebilmesi için Düzce merkeze gitmesi gerekiyor. Önceliklerimiz, özellikle kamusal hizmetlerde kar-zarar ölçeğine bakmaksızın, vatandaşa hizmet olmalı. Onların hayatını kolaylaştırmak için adımlar atmalıyız. Kar etmiyor diye binlerce insanı mağdur etmenin kamu hizmeti açısından akılcı tek bir yanı yoktur."

Görüşmeler sonuçsuz kaldı
Konuyla ilgili Konuralp’te yaşayanlar ile görüştüklerini belirten İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, şunları kaydetti: "Durumu bize bildiren vatandaşlarımızdan sonra ilgililer ile birkaç defa görüşüldü. Farklı tarihler verilerek sorunun kısa zamanda çözüleceğini vatandaşın mağduriyetinin giderileceğini söylediler. Bugün geldiğimiz noktada ise sorunun hala çözülmemiş olması özellikle pandemi döneminde vatandaşımızın sıkıntılarını arttırmıştır."

Düzce Belediyesi yetkililerine seslenen Er, vatandaşların yaşadığı mağduriyetin bir an önce giderilmesi ve bu yanlıştan dönülmesini isterken, "Konuralp başta olmak üzere kent merkezine uzak olup benzer sorunlar yaşayan bölgelerdeki hemşehrilerimizin bu ve benzeri çözümü gayet basit olan sorunlarına daha duyarlı davranılması gerekiyor." çağrısı yaptı.

Yorumlar (13)
Hallk 2 hafta önce
Vatandaşların yoğun olduğu yerlerde neden hizmet olmaz ..buradaki bina atıl durur merkez vatandaşladan trafikten patlar ..mantıklı gelmiyor...
Sultan Canay 3 hafta önce
Ucuz siyaset bu kafayla iktidara yürüyecek. Size bir oy verirsem ve verdirirsem elim kırıla. Ne meclis üyeleri nede yönetim hiç umut vermşyo. Eş dost akraba yönetimi ile anca mahalle muhtarlığına gidersiniz
Duzceli 3 hafta önce
Düzce belediyesi ancak garibanin suyunu keser pandemi döneminde yakında elimizdeki ekmeği de alırlar bu gidişle
Şaban Cemal 3 hafta önce
Gundem de kalmak için her yolu deniyor, aldıkları taktik bu. Bir de israil 'den fotoğraf paylaşsa.
Şaban Cemal 3 hafta önce
Liyakatli çocuk, çember daralıyor, kriptolara sıra geldi.
kasabalı bjk 3 hafta önce
suçu düzce belediyesinde aramayın bence konuralpi bir makam sevdası olan içinde yılların birikimi olup ben bu konuralpi düzce ye nasıl bağlarım diyen şahısa sorun geceleri rahat uyuyor mu
Can 3 hafta önce
Düzce belediyesi Konuralp halkını cezalandırıyor. Seçimlerde görüşürüz.
fatura 3 hafta önce
ayrıca tüm faturalar online ödenebilirken düzce su faturası online ödenmiyor!
Yorumcu 3 hafta önce
Odeniyor arkadaşım.Ben ödedim 5 tane birden ustelik Akp li oldugumu dusunme onkari kayirmiyorum en son kayirilacak parti onlardir
Hakan 3 hafta önce
annen baban online kullanıyor mu
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16°
parçalı az bulutlu