banner615

banner614

banner701

DÜZCE'NİN SORUNLARI GÜNDEME GETİRİLDİ…

banner619

İYİ Parti Düzce İl Divan Kurulu Toplantısı, Koronavirüs nedeniyle uzun bir aranın ardından İl Başkanı Yunus Özay Er Başkanlığında toplandı. Düzce Belediye Meclis Üyelerinin de katıldığı toplantıda, Düzce’nin sorunları masaya yatırıldı.

Siyaset 07.06.2020, 12:00 07.06.2020, 11:41
876
DÜZCE'NİN SORUNLARI GÜNDEME GETİRİLDİ…
banner682

Türkiye’nin normalleşme sürecine girmesinin ardından, Yeni Tip Covid – 19 Salgını tedbirleri kapsamında ara verilen toplantılar yeniden yapılmaya başlanıyor. İYİ Parti’de uzun bir aranın ardından ilk kez Divan Kurulu’nu topladı. İl Başkanı Yunus Özay Er Başkanlığında yapılan toplantıda, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Merkez İlçe Yönetimi, Kadın ve Gençlik Kolları Yöneticileri ile İYİ Parti Düzce Belediye Meclis Üyeleri katıldı.

Düzce’nin sorunlarının masaya yatırıldığı toplantıda konuşan İl Başkanı Yunus Özay Er, “İYİ Parti olarak, her zaman ılımlı siyasetten yana olacağız. Kavgacı değil, yapıcı siyaset izleyeceğiz. Halkımızın ve Düzce’nin tüm sorunları ile yakından ilgileneceğiz. Bu doğrultuda, benim kadar, parti kademesinde bulunan tüm arkadaşlara da görev düşüyor” diye konuşuldu.

Yorumlar (0)
23°
açık