banner615

banner614

banner701

DÜZCE TEŞKİLATI İSTANBUL’A ÇIKARTMA YAPTI

banner619

Yüksek Seçim Kurulu kararıyla ertelenen ve 23 Haziran’da yenilenecek olan İstanbul seçimleri öncesi MHP Genel Başkanı Dr.Devlet Bahçeli’nin talimatı ile teşkilatlarda seçim çalışmalarına hız verildi. MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu ile teşkilat üyelerinin de katıldıkları ve İstanbul Bahçelievler’de düzenlenen kahvaltı organizasyonunda Kamu-Sen e bağlı sendika başkan ve üyelerinden destek istendi.

Siyaset 09.06.2019, 16:13 10.06.2019, 16:37
1556
banner682

23 Haziran Pazar günü milyonlarca seçmenin bir kez daha sandık başına gideceği İstanbul’da seçime az bir zaman kala siyasetin nabzı hızlandı. Cumhur İttifakı ortaklarından MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin talimatı doğrultusunda tüm teşkilatlarda çalışmalar hızlanırken, MHP Düze İl Teşkilatı Başkanı İlhami Caboğlu ile il ve ilçe teşkilat üyeleri de deyim yerindeyse İstanbul’a çıkartma yaptı.

İstanbul Bahçelievler’de düzenlenen kahvaltı organizasyonuna Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkan Vekili Celal Adan, Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız, İstanbul İl Başkanı ile beraber MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu ve üyeler de katılım sağladı.



Kamu-Sen’ e bağlı sendika başkan ve üyeleriyle bir araya gelinen kahvaltıda 23 Haziran seçimlerinde oyların Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım’a verilmesi istendi. Yoğun katılımla gerçekleşen kahvaltı organizasyonunun ardından saha çalışması ile çalışmalarını sürdüren ve yüksek performansıyla dikkatleri çeken MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, ‘Sıkılmadık el, ayak basılmadık yer bırakmayacağız’ mesajı verdi.     



Bilindiği gibi geçtiğimiz haftalarda MHP Genel Başkanı Dr.Devlet Bahçeli, Caboğlu ile bizzat görüşmüş ve Düzce’de Cumhur İttifakı’nın elde ettiği başarının İstanbul’da tekrarını istediklerini beyan etmişti. Genel Başkandan gelen bu talimat doğrultusunda görünen o ki MHP İL Teşkilatı, Başkan İlhami Caboğlu’nun önderliğinde son ana kadar İstanbul’daki saha çalışmalarına hız kesmeden devam edecek.



Haber: S. AYAN

banner710
Yorumlar (15)
1. 1 yıl önce
Resimde soldan 2. resim aynı kılçaroğlu
muhtar 1 yıl önce
yemek yiyip geri gelmişler. zaten İstanbula sizin katkınız değil zararınız dokunur. siz düzce yi nasıl alırıza çalışın. yoksa ilk seçimde havanızı alacaksınız.
hcgo 1 yıl önce
Her şey çok güzel olacak. Düzce için ne yaptınız ki Binali'ye faydanız olacak?
DÜZCELİ 1 yıl önce
Nato harekete geçti. Normandiya sahillerine çıkarma yapıldı. Ya % 1,5- 2 oy var istanbulda hep çıkartma yapsan ne olur. Zaten sizin istanbul a gitmenizi istemiyorlar kürt seçmen oyları gelmez diye oturun düzce de işinize bakın.
akkoç 1 yıl önce
Son birkaç ülkücü kalmıştı kıyıda köşede gözden kaçan onlarıda inşAllah bu dönem temizleteceğiz.Kamuda ülkücü istemiyoruz.Yolumuzu kesiyorlar.Destek sizden temizlik bizdem mhp li kardeş...
Ali cengizli mi? 1 yıl önce
Milletin iradesiyle seçilmiş başkanı ''Efendim attığın 4 oyun 3Ü geçerli 1i geçersiz '' diye garabet br sonuç çıkaran Akp'nin yanlışına destek ol...Yıllarca MHP'ye verdiğim oylar haram olsun.
Kemal kaya 1 yıl önce
Her şey çok güzel olacak istanbuldan duzceli
Er 1 yıl önce
Teskilata bak..il baskani ve erdogan biyik..erdogan biyik il baskanligimi ogreniyor acaba..il baskanimi olmak istiyor..partide bi gorevide yok..anlamis deyilis biri anlatsin lutfen..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
28°
açık