banner615

banner614

banner701

DÜZCE TURİZMİ İÇİN SÖZ ALDI

banner619

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’u makanında ziyaret ederek, Düzce'deki turizm yatırımlarının hızlanması için destek sözü aldı.

Siyaset 16.01.2020, 12:57 16.01.2020, 16:20
679
banner682
AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, Düzce için Ankara yollarına düşmeye devam ediyor. Keskin bu kez rotasını turizme çevirdi.

Kültürel ve tarihi değerlerin yanı sıra yeşil ve mavinin bir arada bulunduğu ender güzellikleri içerisinde barındıran Düzce'ye tesisleşmeye dönük yatırımlar kazandırılması amacıyla düğmeye basan Keskin, bunun için bakanlığın kapısını çaldı.
Kardüz, Gölyaka Kültür Park ve Kurugöl başta olmak üzere yatırımlarla şahlanacak bölgeleri gündemine alan İl Başkanı Mustafa Keskin, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ile bir araya gelerek Düzce’nin turizm çalışmaları hakkında istişare ve değerlendirmelerde bulundu. Keskin, Düzce'deki turizm çalışamlarının hızlanması ve yeni yatırımlar kazandırılması için destek sözü aldı.

Ziyaretin ardından açıklamalarda bulunan AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, "Sayın Bakanımız Mehmet Nuri Ersoy ile bir araya geldik. Düzce’mizin turizm ve kültürel değerleri hakkında birçok konuda değerlendirmelerde bulunduk. Sayın bakanımıza ilimize ve bizlere göstermiş olduğu hassasiyet ve ilgiden dolayı teşekkür ederim." ifadelerini kullandı.

 
Yorumlar (4)
adam 3 ay önce
memursen ı gonder senın lafın gecmez....
Vatantaş 3 ay önce
Sayın bakan Düzceye gelmeli yerinde incelemeli
düzceli 3 ay önce
millet turizm icin hafta sonları boluya yada sakarya ya gidiyor bu düzceden bişey olmaz düzcenin içi bozuk
bakan 3 ay önce
Bakan aynı zamanda ets turizmin sahibidir.Kardüze otel yapıp kayak için yatırım yapacak ender insanlardandır.Yaparsa oYapar.Adil üstündağ greenparkdan uzak durun!!!
hafif yağmur