banner615

banner614

banner701

DÜZCELİLER SEÇİMİNİ YAPTI

banner619

Öncü Medya’nın www.oncurtv.com'da başlattığı “2019 Yılının En Başarılı Siyasetçisi Kim?” anketi sonuçlandı. Düzce Milletvekilleri, Düzce Belediye Başkanı ve Siyasi Parti İl Başkanları kategorilerinde yapılan ve toplam bin 23 oy kullanılan ankette, zirvenin sahibi Ankara’da memleketinin sorunlarını çözmek için verdiği çaba nedeniyle ‘Düzce’nin ümidi’ sloganıyla desteklenen MHP Milletvekili Ümit Yılmaz oldu. İşte diğer sonuçlar…

Siyaset 10.02.2020, 15:12 11.02.2020, 12:25
4550
banner682

Öncü Medya, 2019'un en başarılı siyasetçisini vatandaşa sordu. Düzce'nin en çok tıklanan sitesi olan www.oncurtv.com'da başlatılan ankette "2019 Yılının En Başarılı Siyasetçisi Kim?" başlığı altında yapılan anket sonuçlandı.
 
Düzce Milletvekilleri, Düzce Belediye Başkanı ve Siyasi Partilerin Düzce İl Başkanları kategorilerinde AK Parti’den Düzce Milletvekilleri Fahri Çakır, Ayşe Keşir Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü ve İl Başkanı Mustafa Keskin, MHP’den Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz ile İl Başkanı İlhami Caboğlu, CHP İl Başkanı İlhan Duru ve İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er arasında en başarılı olan isim belli oldu.

Düzce’nin tüm sorun ve ihtiyaçlarını her fırsatta TBMM’de dile getiren MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, 603 oy alarak anket sonuçlarına göre Düzce’nin en başarılı siyasetçisi oldu. Anketin ikinci sırasında aldığı 161 oy ile İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er yer aldı.
 
Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü 85 oy ile 3. sıranın sahibi olurken 4. sırada 59 oyla CHP İl Başkanı İlhan Duru yer aldı.
Bir süre önce yenilediği il yönetimi genel merkezden onay alan MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu kendisine 45 oyla 5. sırada yer bulurken, AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin 33 oyla 6., AK Parti’nin Düzce Milletvekilleri Ayşe Keşir 27 oyla 7., Fahri Çakır ise 9 oyla 8. oldu.
 
İşte “2019 Yılının En Başarılı Siyasetçisi Kim?” anketi sonuçlarıYorumlar (23)
şakacı 8 ay önce
DEMEKKİ NEYMİŞ DÜZCELİLER BUNLARA OY VERMEK HATAYMIŞ AMA SİZ AKILLANMAZSINIZ
Aa 8 ay önce
Tabi ki Ümit Yılmaz en başarılı. Onun sayesinde bu sene fındık biraz değer gördü. Yoksa Ayşe abla tarlaya girdi diye değil. Sayın Çakır’ın oy vermesiyle de vekil olmadı Sayın Ümit. Bilin istedim.
VATANDAŞ 8 ay önce
HDS KAMERASI EVLERE NEZAMAN TAKILACAK
murtaza 8 ay önce
dayatma vekillerle bir yere varamayacağını anlayacaklarını sanmıyorum ama umarım halkımız bu gerçeğin farkına varmıştır. düzcenin ümidi gibi 3 adam gibi adam olsun varsın hangi partiden olursa olsun yeter ki düzce için çalışsın çabalasın.. sonuçta her şey düzce için
CAN.D 8 ay önce
AK PARTILI MILET VEKILERINE UMARIM DERS OLUR DÜZCEMIZ KISIN KÖMÜR KOKUSU ELETIRIK TELERI YERIN ALTINA ALINMAMIN NUSRETDIN MH LESINDE ULASIMMI BERBAR DÜZCE AKCAKOCA SAKARYA MÜNÜBÜS YOLCULUGU ESK KAFA MODERN DEYIL
TARAŞ KÖYLÜ 8 ay önce
Umit yilmaz inşAllah daha daha iyi başarilarin devamini bekleriz hizmetinizin Allah yar ve yardim ciniz olsun sayin vekilimiz saygilar
konyali 8 ay önce
InşAllah duzce belediye başkanlığını da alacagiz
Esnaf 8 ay önce
İnşAllah bu anketi dikkate alırlar
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
28°
parçalı bulutlu