banner615

banner614

banner701

FAHRİ ÇAKIR’DAN ZEHİR ZEMBEREK SÖZLER

banner619

AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır, AK Parti Düzce İl Teşkilatı’nın, yerel firmalara borcu olduğu yönündeki iddialarla ilgili sessizliğini Öncü TV ekranlarında yayınlanan “Kitabın Ortasından” programında bozdu. Çakır, “Eski İl Başkanı Hikmet Keskin döneminde yapılan borçlar nedeniyle, AK Parti Düzce teşkilatının suçlanmasını asla kabul etmiyorum. Kaldı ki bu borçlarla ilgili, bana borcunuz var diyen firma ile Hikmet Keskin’in şahsı ile alakalı bir ilişkisi mi var? Bana “Borcunuz var” diyen firma, bu faturaların altını dolduracak. Kimse bizim il başkanımıza müflis tüccar diyemez.” dedi.

Siyaset 24.03.2020, 11:33 24.03.2020, 17:02
5458
banner682

Geçtiğimiz haftalarda gündeme gelen ve Düzce kamuoyunu uzun süre meşgul eden, AK Parti İl Teşkilatı’nın Düzce’deki yerel firmalara yüklü miktarda borcu olduğu yönündeki iddialarına son noktayı AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır koydu.

“Beni bu parayla ilgili bilgilendirmediler”

Öncü TV ekranlarında yayınlanan Öncü Medya Haber Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal’ın hazırlayıp sunduğu Kitabın Ortasından programına konuk olan AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır, “Bu konuda tuz koktu. Bir kere AK Parti olarak seçimlere girdik. Hikmet Keskin eski il başkanı, Mustafa Keskin de yeni İl Başkanı. Bizim için önemli olan mesele, aktörler için de önemli olmalı. Beni bu parayla ilgili bilgilendirmediler. Seçimlerde aday adaylarından ve adaylardan para toplanır. İl Başkanı bütçe yapar. Ben fiilen bu işin içinde değilim. Mustafa Keskin de değil. Ben milletvekili adayı olarak para verdim.” dedi.

“AK Parti’nin tüm borçları genel merkezin bilgisi dâhilinde…”

“Gelinen noktada alacaklıyız diyenlerin faturalarını son derece abarttıklarını duydum” diyen Çakır, “Yerel yönetimler seçimlerinde de yine aktörler aynı. Biz o seçime müdahil olmadık. O dönemin İl Başkanı da Hikmet Keskin. Bu arkadaşlar yerel seçimlerde bütçeyi oluşturmuşlar. Gelinen noktada “Alacaklıyız” diyenlerin, faturalarını son derece şişirdiklerini ve abarttıklarını duydum. Dolayısıyla, ben bu faturaların bu kadar üzerinden geçmesine rağmen, bunları bir argüman olarak kullanmak isteyenler mi var? Ben bunun altından bunu ararım. Oldu ki AK Parti Düzce İl Teşkilatı’nın tüm borçları genel merkezimizin bilgisi dahilinde. AK Parti’nin kendilerine borcu olduğunu iddia edenler alabiliyorlarsa, borçlarını oradan alacaklar. Bu alacaklı kimse, AK Parti Genel merkezi Ankara’da. Eğer şahıstan alabiliyorlarsa, Hikmet Keskin orada. Bizim devletimiz hukuk devleti. O kadar borç, aylarca bekletilmez.” diye konuştu.

“Hikmet keskin’in şahsı ile alakalı ikili bir ilişki mi var?”

Konuşmasından borlardan dolayı eski İl Başkanı Hikmet Keskin’i suçlayan Çakır, “Eski İl Başkanı Hikmet Keskin döneminde yapılan borçlar nedeniyle, AK Parti Düzce teşkilatının suçlanmasını asla kabul etmiyorum. Kaldı ki bu borçlarla ilgili, bana borcunuz var diyen firma ile Hikmet Keskin’in şahsı ile alakalı bir ilişkisi mi var? Bana “Borcunuz var” diyen firma, bu faturaların altını dolduracak. AK Parti 18 yıldır bu ülkeyi yönetiyor. Kimse bizim il başkanımıza müflis tüccar diyemez. Bu laflar boş laflar.” şeklinde konuştu.

“Mustafa Keskin’i destekliyorum”

Önümüzdeki aylarda yapılacak olan AK Parti Düzce İl Kongresi’nde Mustafa Keskin’i desteklediğini alenen söyleyen Çakır, “Bizim İl Başkanımız Mustafa Keskin şu anda görevinin başında. Benim de desteklediğim aday kendisidir. Mustafa Keskin ile devam etmek istiyorum. Bunu açıkça söylüyorum. Mustafa Keskin ile devam etmek için kolları sıvarım.” ifadelerini kullandı.

banner710
Yorumlar (10)
Recep mutlu 4 ay önce
Sayın vekil siz seçim doneminde hastayım deyipte evde istirahat ederken şimdi cıkmışsın bunun hesabını odonemki İL başkanına soramazsın kimin ne yaptığını herkes biliyo siz ilk once kaybettiğiniz belediyenin hesabını verin
R.Ergvn.çeçen 4 ay önce
Hikmet Keskin görevini yapmış ve devretmiştir.bu kadar zaman geçtiğini kendiniz ifade ediyorsunuz.madem öyle bir şey vardı devir teslim yapmasaydiniz.Hikmet Keskin iyi adam meyve veren ağaç taşlanır.cefa yi onlar çekti sefayi başkaları sürüyor bırakın bu çamur siyasetini.Hikmet Keskin e özür borçlusunuz.hukuksuzluk varsa yargı da var ya ortada hukuksuzluk yok yada ortada yargı yok hangisi
Ömer 4 ay önce
Düzceli bir vatandaş olarak esnafımızın arkasındayım.Ahmet Bey çok haklı.Esnaf zaten ekside.Bir yorumda yarı ücretli izin verseydin denmiş.Nereden biliyorsunuz belki başka şekilde çalışanının arkasında duruyor.Bilmeden düşünmeden yorum yapmamak lazım ...
Doktor. Reçetesi 4 ay önce
Halk ile inatlaşma yüzünden 60 bin oy kaybetti Akparti Halada eriyor Bu adamların yüzünden kaybetti Ankarada İş bitiremez sözü geçmez bir il başkanını desteklemek akıl tutulmasıdır.Ayrıca Erkan Seçkin Geliyor genel merkez sanamı soracak Vekil olmanı Halk istemezken Aldığım maaş Helal mi İstişaremi yapıldı millet halk Akpartililer ile Menzil olsun dedi Baskı yaptı oldu hakmı değil haram Allah intikam alanların en hayırlısıdır.Halk Millet Erkan Seçkin kucakladı bile.
Sıddık bin ömer 4 ay önce
Sayın Fahri Çakır Cumaovada belediyeleri senin yüzünden kaybetti 1 çekilde senin sebebinden Halkın karşı çıkmasına rağmen sen nasıl vekil oldun Kul hakkı Adalet hak hukuk eşitlik Ve senin desteklediğini halk zaten istemez ki Karşında kimse yok Ekrandan atıp tutuyorsun Allahında bir hesabı var
realite 4 ay önce
sizin kolları sıvayarak destek verdiğiniz isim için Allah yardımcısı olsun işi zor diyorum.
kimbilir belki bunu sizde bildiğiniz için destekçisi oluyor görünenlerdensiniz.
MUSTAFA KESKİNİN YANINDAY 4 ay önce
Hikmet keskin buda sana kapak olsun.
SUFİ 4 ay önce
Sayın vekilim, korkmadan samimiyetle devletin kaynaklarını muhafazakar siyaseti kalkan ederek aşıranlara karşı durun. Yalnız olmadığınızı aksine çok daha güçlü olacağınızı biliniz. Çünkü Allah Hak yolda gayret edenleri destekleyeceğini bildirmiştir.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
19°
az bulutlu