banner615

banner614

banner701

GÜNDEM MADDELERİ MASAYA YATIRILDI…

banner619

Koronavirüs tedbirleri kapsamında ara verilen ve uzun bir sürenin ardından yarın başlayacak olan İl Genel Meclisi Toplantısı öncesinde, AK Parti Grubu İl Başkanı Mustafa Keskin Başkanlığında toplandı. Toplantıda, Meclise sunulacak olan gündem maddeleri masaya yatırıldı.

Siyaset 07.06.2020, 11:19
3033
GÜNDEM MADDELERİ MASAYA YATIRILDI…
banner682

Yeni Tip Covid – 19 Salgını tedbirleri kapsamında ara verilen Düzce İl Genel Meclisi, uzun bir aranın ardından yarın toplanıyor. Yarın Saat 10:00’da Düzce İl Özel İdaresi Meclis Toplantı Salonunda yapılacak olan İl Genel Meclisi Toplantısı öncesinde, AK Parti grubu İl Başkanı Mustafa Keskin Başkanlığında toplandı. Toplantıda, Koronavirüs ile mücadele çalışmaları yanı sıra, yarın meclise sunulacak olan gündem maddeleri masaya yatırıldı.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, “Uzun bir aranın ardından, İl Genel Meclisimiz yeniden toplanıyor. Yapılacak toplantı öncesinde Meclisteki AK Parti Grubumuzla birlikte istişarelerde bulunarak, meclise sunulacak olan gündem maddelerini masaya yatırdık. Geçmişte olduğu gibi, gerçekleşecek olan İl Genel Meclisinin tüm toplantılarında, Düzcemiz ve halkımızın çıkarları doğrultusunda, en iyi hizmeti sunmak için kararlar alacağız” dedi.

Meclis salonunda tüm önlemler alındı…

Diğer taraftan, yarın yapılacak olan toplantı öncesinde, pandemi ile ilgili tüm önlemler alındı. Meclis Üyelerinin oturacağı masa ve sıralar sosyal mesafe kuralına göre ayarlanırken, Meclis Toplantı Salonunda da dezenfekte çalışması yapıldı. Ayrıca, Mecliste grubu bulunan AK Parti ve MHP Toplantı Odaları ile Komisyon toplantı salonlarında dezenfekte çalışması yapıldı.

Yorumlar (2)
GÖSTERMELİK 2 ay önce
HER YERDE BU MASKEYİ TAKMIYORLAR, SADECE POZ VERİRKEN,
Düzceli 2 ay önce
Bütün ekip maskeli ve doğru takılmış, örnek davranış için teşekkürler
23°
açık