banner615

banner614

banner701

GÜNDÜZ PROJELERİNİ ANLATTI

banner619

AK Parti’den Düzce Milletvekili aday adayı olan iş insanı Zafer Gündüz, konuk olduğu Öncü Ana Haber’de yaptığı konuşmasında Düzce’de gerçekleştireceği çalışmaları anlatarak, “Düzce, yatırım şehri haline gelecek” dedi.

Siyaset 03.05.2018, 10:03 03.05.2018, 17:39
1600
banner682

Genel seçim hazırlıkları bütün partilerde hızla devam ederken AK Parti’den Düzce milletvekili aday adayı olan iş insanı Zafer Gündüz de dün akşam Öncü Ana Haber’e konuk olarak milletvekili seçilmesi halinde Düzce’de yapacağı çalışmalardan bahsetti.

“Marka şehir, işlenmemiş maden”
Düzce’nin gelişmeye ihtiyacı olduğunu belirten Gündüz, “Düzce şu an işlenmemiş bir maden durumundadır. Bu nedenle Düzce’yi marka şehir haline getireceğiz. Bakanımız Faruk Özlü göreve geldiği günden itibaren Düzce’nin gelişmesi için çok güzel çalışmalar başlatmıştır. Biz de yaklaşık iki yıl önce Düzce’yi marka şehir yapmak için çalışmalara başladık ve Düzce’de 2 bin kişinin katıldığı bir anket çalışması yaptık. Seçilir seçilmez planlarına başladığımız marka şehir uygulamasını hayata koyacağız” ifadelerini kullandı.“Düzce, yatırım şehri haline gelecek”

Marka şehir projesinin hayata geçmesiyle Düzce’nin kazanacaklarına da değinen Gündüz, “Bu proje hayata geçtiği zaman Düzce, yatırım ve marka şehre dönüşecektir. Düzce’nin yaşam standartları daha da gelişecektir. Düzce aynı zamanda cazibe merkezi, turizm merkezi, daha huzurlu yaşam yeri, işsizliğin olmadığı bir şehir haline gelecektir” şeklinde konuştu.

Gündüz, projelerini anlattıktan sonra Akçakoca’ya giderek partisinin Akçakoca İlçe Teşkilatı’nı da ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

Haber: M.AYDIN

Yorumlar (19)
nsm 2 yıl önce
18 yildir yapmadiniz seyi yapacaginiza simdi niye inanalim? ayrica millete 50 gün sonra yapilacak secim icin aniden nakit dagitmaya baslamaniz da paniginizi belgeliyor. yol bitti, abbas yolcu.
murat 2 yıl önce
Madem akçakocalısın bize deniz getir.Her yaz git gel git gel bıktık artık.
Cumhur oyları ömere 2 yıl önce
vekil maaşı 3-4bine düşüyor desek adaylığını çekecek insanlar bizi temsil için aday oluyorlar. İşte sırf bu yüzden Ömer Küçük...
Vaybee 2 yıl önce
Yıllardır akp il ilçe başkanları işkur gibi çalışıyor akp ki bayana iş yok kaza ilede işe girmişse bir vatandaş birsüre sonra çıkış almak için ya zorlanıyor yada bir bahane ile işten çıkartılıyor neyin kafasını yaşıyorsunuz ben aylardır işsizim
ziyaaa 2 yıl önce
atma ziyaaaa...
İşsiz!!!! 2 yıl önce
Siz suriyelileri ıraklıları besleyin bizim memleketimizde bizde iş aramaktan çatlayalım yükünü sırtlanan yürümüş gitmiş zaten olan dar geçimli ailelere oluyor işten ayrıldım ortalık yabancılardan geçilmiyor millet ucuza ithal işçi çalıştırıyor
nsm 2 yıl önce
16 yildir ne yapmaktaydiniz? oy-moy yok artik size.
Erkan 2 yıl önce
Sanırsın Başbakan adayı vaatlere bakarmısınız
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
19°
açık