banner615

banner614

banner701

İGM'DE 'KÜÇÜK' DEPREMİ

banner619

AK Parti'de şok istifa! Düzce İl Genel Meclisi'nde AK Parti grubuna başkanlık eden ve bir süredir parti ilkelerine aykırı hareketleri nedeniyle tepki çektiği konuşulan Musa Küçük, görevden el çektirildi.

Siyaset 09.12.2019, 11:02 10.12.2019, 11:19
3782
banner682

AK Parti'den bir istifa haberi daha geldi. AK Parti Yığılca İlçe Başkanı Kerem Yalçıner'in ilçe başkanlığı görevini bırakmasından sonra bir istifa haberi de İl Genel Meclisi'nden geldi.

Düzce'nin köylerine yapılacak yatırımları planlamak gibi önemli bir icraat yerine getiren İl Genel Meclisi'nde AK Parti grubunun başkanlığını yürüten Musa Küçük, lüzum gördüğü sebep üzerine grup başkanlığı görevini bıraktı. Ani gelişen bu istifa kafalarda soru işaretlerine neden oldu. Normal bir istifaymış gibi görünen Küçük'ün görevi bırakmasının arkasında bir süredir parti içinde tepki çeken hareketleri olduğu iddia edildi.

Kulislerde konuşulanlara göre; hem İGM grubunda hem yönetim ile zaman zaman karşı karşıya gelen Küçük, bu durum karşısında bir süredir düşündüğü istifa kararını dillendirdi. AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin'e İGM Grup Başkanlığı görevini bırakacağını söyleyen Musa Küçük, 1 gün sonra kararından vazgeçtiğini söyledi. AK Parti İl Genel Meclisi Başkanlığı gibi önemli bir görevi üstlenen Küçük'ün bu tavrı üzerine tepkisini ortaya koyan İl Başkanı Keskin, "İstifanı yazılı olarak başkanlığa sun" dedi. Bunun üzerine Küçük'ün resmi istifasını vererek başkanlığı bıraktığı ve il genel meclisi üyeliğinin devam ettiği öğrenildi.

Yorumlar (10)
niyazi 10 ay önce
musa küçük görevini yapar
adam 10 ay önce
ayşe keşir e ayıp olmadımı....
call 10 ay önce
bunlar zaten gurup toplantılarını severler
Boğaç 10 ay önce
Zaten niye oradaydıki
Partili 10 ay önce
Kendini milletten yüksekten gören her partili görevinden ve partisinden uzaklaşması. Tabiki vatan sevdası varsaaa
Beyköylü 10 ay önce
Seçimden önce ben buralar için çalışacağım diyerek oy topladı sonra ne istediysek yapmadı bi işe yaramadı yani bide bunu meclis Başkanı yaptılar helal olsun il başkanına partiden bile ihraç edilmesi lazım
isabet olmuş 10 ay önce
musa kücük icin yerinde bi karar cok bile durdu
fth 10 ay önce
beter olsun mevlam büyük sen insanlarla dalga gecersen böyle olur işte musaa beyyyy
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
20°
açık