banner615

banner614

banner701

İKİSİNE DE SÜRPRİZ OLDU!

Seçim çalışmaları kapsamında ev ziyaretlerine devam eden Akçakoca Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Cüneyt Yemenici, Orhangazi Mahallesi’nde konuk olduğu bir evde farkında olmadan küçük bir çocuğa büyük bir mutluluk yaşattı.

Siyaset 26.02.2019, 11:59 27.02.2019, 16:19
1330
banner682

Akçakoca'daki okullardan gelen taleplere her zaman karşılık vermesi ile bilinen Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici yine bir eğitimin kurumunun spor malzemesi ihtiyacını gidermek için söz verdi.

Basketbol topuna ihtiyacı olan Gönül Yavuz İlköğretim Okulu öğrencileri kendi aralarında anlaşarak Başkan Yemenici’ye iletmek üzere 20 mektup yazdı. Bu mektupları postaya verme görevi ise okul öğrencisi Ömer Buğra Cingirt’e verildi. Yanına aldığı mektuplarla eve giden küçük Ömer Buğra'nın akşam ders çalıştığı sırada evlerine misafir geldi. Gelen ziyaretçileri görmek için salona giden küçük Ömer, karşısında Başkan Yemenici’yi görünce şaşkınlığını gizleyemedi.Hemen çantasındaki mektupları çıkaran Ömer, mektupları başkana teslim ederek arkadaşlarının talebini iletti. Orhangazi Mahallesi’nde gerçekleşen bu özel buluşmada küçük Buğra'nın yüzünü güldüren Başkan Yemenici, küçük Ömer’in talebinin karşılık bulacağını belirterek ondan arkadaşlarına müjde vermesini istedi.

Haber: S.ŞEN/Akçakoca


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 

banner710
Yorumlar (4)
sarıyaylalı 1 yıl önce
vay muhtar adayı birol cetin vay vay vay hangi safta olduğunu görmüş olduk iyide oldu 31 mart akşamı görüşürüz
1903 1 yıl önce
Sarıyayla HASAN ateş Diyecek Muhtarlıkta inşAllah
cash81 1 yıl önce
tesadüf dimi sevsinler sizi
hayal 1 yıl önce
birde düzce merkezde ki adaylar gelse ev ziyaretlerine hiç birinin oya ihtiyacı yok mu. ev ziyaretine gelin oyum sizin..
32°
açık