banner615

banner614

banner701

İSTANBUL SEÇİMLERİ İÇİN DİREKTİFTE BULUNDU

banner619

MHP Lideri Devlet Bahçeli'nın çağrısı üzerine İl Başkanları 3. Etap Toplantısı Ankara'da düzenlendi. Toplantıda il başkanlarından Ramazan Bayramı sonrasında İstanbul’a çıkartma yapmasını isteyen Bahçeli, Düzce İl Başkanı Caboğlu ile de özel bir görüşme yaptı. MHP Lideri bu görüşmede, Düzce’de sergilenen başarının İstanbul’a da taşınmasını istedi.

Siyaset 30.05.2019, 19:23 31.05.2019, 18:43
1501
banner682

MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin düzenlediği 3 Etap Bölgesel İl Başkanları Toplantısı'na katıldı. MHP Genel Merkezi’nin bulunduğu Ankara'nın Balgat ilçesinde düzenlenen toplantıda il başkanlarına seslenen Bahçeli, İstanbul seçimleri için hemşehri odaklı çalışma sergilenmesi üzerinde durdu.İİstanbul seçimleri için il başkanlarına “İstanbul’a Çıkartma Yapın” direktifinde bulunan Genel Başkan Bahçeli, Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu ile de özel bir görüşme gerçekleştirdi. Toplantının ardından Caboğlu ile bir araya gelen Bahçeli, Düzce’de 31 Mart Yerel Seçimleri'nde sarf ettikleri başarıya işaret ederek, aynı performansın İstanbul seçimleri için de gösterilmesini istedi.

6
 

Bahçeli’nin bu talebi üzerine Caboğlu da, Düzce’deki başarıyı İstanbul'a da taşımak için partililerle birlikte ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. MHP 3 Etap İl Başkanları Toplantısı, düzenlenen iftar programının ardından sona erdi.


Haber: İ.İ.AYDOĞDU

Yorumlar (15)
sultan babikoğlu 1 yıl önce
yahu bahhceci sen istanbuldan aday ççıkartamayacakk kadar küçüldünde şimdi kime hizmet için cebelleniyorsunuz. ben den artık mehape ye oy vermem.
VAHHH VAHH Kİ VAH MHP YE 1 yıl önce
CABOĞLU YÜREKLİYSE DOĞRULARI AÇIKLASIN ŞU ANDA GÖLYANIN RESMİ İLÇE BAŞKANI KİMDİR, AÇIKLAYAMAZ ÇÜNKÜ YOKİLÇE BŞK. İSTİFA ETTİ, YERİNE TAMA YOK, ADAM DA YOK OLANA İZİN YOK.
HAVADAN BALON GİBİ ŞİŞYOR 1 yıl önce
DÜZCEDE 7 BELEDİYE OLACAKTI ANCAK CABOĞLUNUN YANLIŞ VE TARAFLI OLDUĞU ADAYLAR YÜZÜNDEN 2 EKSİK BELEDİYEYLE DEVAM EDİYORUZ, TÜRKİYENİN MHP GÜNDEMİNİ DÜZCE OLACAKTI.
KAYBEDİLEN YERLERN MİMARI 1 yıl önce
DÜZCEDEKİ BAŞARININ CABOĞLUNA AİT OLDUĞUNU KİM SÖYLÜYOR, CABOĞLUNUN MANTIKSIZ KARARLARI YÜZÜNDEN KAYBEDİLEN YERLER NE OLACAK, MESELA GÖLYAKAYI YANLIŞ ADAY YÜZÜNDEN GTTİ
cCc Ülkücü 1 yıl önce
Başarı senin bu partinin başından gittiğin gündür.
Vatandaş 1 yıl önce
Düzcede akp nin başarısız yöneticilerden kaynaklanan bir vekıl cıktı o nunuda artık sesı cıkmıyor düzceye ne gibi faydası olacak görmedik beklıyoruz düzceye sayın bahcelı bır yatırım kazandır
Vay 1 yıl önce
Bırak secımı gecime bak
Gerçek aziziyeli 1 yıl önce
Istanbul bizim için çok önemli binali bey bu sefer kazanacak
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
30°
parçalı bulutlu