banner615

banner614

banner701

İSTİFA YOLU GÖRÜNEN AKÇA SIZLANIYOR!

banner619

31 Mart Yerel Seçimleri'nin ardından Mustafa Keskin başkanlığındaki AK Parti İl Yönetimi, Düzce'de yeni dönemin yol haritasını çizmek için düğmeye bastı. Değişim rüzgarı esmesi beklenen seçimin kaybedildiği ilçeleri mercek altına alan il teşkilatı, ilk istişare toplantısını Akçakoca'da yaptı. 100’e yakın gencin İl Başkanı Keskin’le hem seçimleri değerlendirdiği hem de ilçe teşkilatının yeniden yapılandırılmasına dönük önerilerini aktardığı toplantıya davet edilmeyen istifası beklenen AK Parti İlçe Başkanı Dergah Akça ise iç meseleyi sosyal medyadan gösterdiği tepkiyle duyurma yolunu seçti.

Siyaset 22.04.2019, 12:32 23.04.2019, 18:44
3219
İSTİFA YOLU GÖRÜNEN AKÇA SIZLANIYOR!
banner682
AK Parti Gençlik Kolları yöneticisi olan ve aynı zamanda Akçakoca Ordulular Derneği Başkanı olan Seyit Muhammethan Biriktir öncülüğünde Akçakoca'da AK Parti İl Yönetimi ve gençleri buluşturan bir organizasyona imza atıldı. 100’e yakın genç AK Parti Düzce İl Başkanı Keskin’le kahvaltı yaptı.AK Partili meclis üyeleri de katıldı

Kahvaltıya AK Parti Akçakoca Belediye Meclis Üyeleri Ayfer Yılmaz, Dinçer Pazvant, Tarık Cingirt, İbrahim Öztaş ve Yunus Emre Güner de katıldı. 

Birlikte yapılan kahvaltının ardından Seyit Muhammethan Biriktir ve arkadaşları, İl Başkanı Keskin’le seçim sürecinde yaşanan bazı durumlara ilişkin tespit ve gözlemlerini aktardı.Akçakoca'da değişim rüzgarı

3 saati aşkın süren toplantıda AK Parti İlçe Teşkilatı'nın durumu da ele alındı. Kuvvetli ihtimal olarak görülen AK Parti Akçakoca İlçe Başkanı Dergah Akça yönetiminin değişmesinin ardından oluşacak yeni teşkilatın kimlerden oluşmasının isabetli olacağına yönelik görüş alışverişinde de bulunuldu.

Keskin'den gençlere nasihat

Gençlerin fikir ve önerilerini dikkatle dinleyen Keskin, AK Parti olarak Cumhur İttifakı ruhuna sadık kalarak, halka ve Düzce'ye hizmet için ellerinden gayreti göstermeye devam edeceklerini vurguladu. Bu noktada gençlerin desteğinin önemine işaret eden Keskin, birlik ve beraberlik içerisinde Akçakoca'nın daha iyi yerlere geleceğinin altını çizdi.

Toplantı sonunda genç AK Partililer, İl Başkanı Keskin’le toplu fotoğraflar çektirdi.İlçe Başkanı Akça'dan

Öte yandan Akçakoca'da seçimin kaybedilmesi nedeniyle eleştirilen ve istifa yolunun görüldüğü konuşulan AK Parti İlçe Başkanı Dergah Akça ise AK Partili gençler ile İl Başkanı Mustafa Keskin’in katılımıyla yapılan toplantıya çağrılmamasına adeta muhalefet gibi sosyal medyadan tepki gösterdi.

Seçimlerde MHP’ye çalıştığını savunduğu Sezgin Karayel’in kahvaltıda olmasına atıfta bulunan Akça, paylaşımında "2014 Kasım ayından beri 5 seçim dönemi ve 15 Temmuz’ un ilçe başkanlığını yapmış, eksiğiyle fazlasıyla bu dava yolunda maddi manevi fedakarlıkları olmuş şahsım ve teşkilatım, bilgimin hiç olmadığı bir kahvaltı programında, bu davaya dost görünüp en büyük düşmanlığı yapan biriyle birlikte tartışılıyorsa bu kol yen içinde daha fazla kalmaz kangren olmuştur." ifadelerini kullandı.


 
banner710
Yorumlar (13)
Harbi 1 yıl önce
Akcakocayâ turizm hizmeti gerek bunu yapamadılar kalesi bile uzun sure halka acılamadı dogol güzelliklere onem vermeli
sade değerlerini kaybetmeden rant şehrine dönüşturulmeden!!
vatandaş 1 yıl önce
işte bu yüzden bu partiden bir şey olmaz başarısızlığın faturasını en pasif gördükleri bir kişiye kes geri kalanlar yemeğe devam yazık şimdi şu hallerinizi gördükçe kendi kendime vijdan yaptığım konularda nekadarda doğru yapmışım diyorum.akp kurulduğundan beri ilk defa akp ye oy atmadım ve kendimçe reise olan sevgimden dolayı vijdanen rahatsız oluyodum ama sizingibi yiyici akbabaları görüncede evet doğru yapmışım diyorum kendi kendime.
siz yiyip içmeye gününüzü gün etmeye devam edin.
Duzceli 81x81 1 yıl önce
Kaybettiğniz ilcelere yardimci olmayin sizin gibi zihniyeti bozuklar varken bu ülke hep geri gider Allah sizi bildiği gibi yapsin
Hemşinli 1 yıl önce
Başarısızlık mustafa keskinindir ve mv lerinindir suçu başka yere atmaya çalışmasınlar.başarılı olcaz diye il yönetimini bile değiştirdiniz noldu ? Tutmadı hesap ,hastalığı yanlış yerde arıyonuz hastalık mvlerinde
mhp li 1 yıl önce
mustafa bey ve fahri bey biraz daha görevde kalmalı hahahaa
Ordulululul 1 yıl önce
Bi akçakoca eksik.seçim hezimetini adayı gösterenler üstlensin..
Resul İnan 1 yıl önce
3 saati aşkın toplantının 3 saat 20 dk sı yemekle geçmiş öğrendiğim kadarı ile son 2 dk da nası kaybettiler onu konuşmuşlar
seçmen tavsiyesi 1 yıl önce
Akçakoca bir turizm kenti bunu görmek gerek akpnin kaybetmesinin tek sebebi budur. Cüneyt beyin hatrı sayılır katkısı olmuştur şehre fakat turizm demek sadece park yapmak değildir. Turizm festivaldir, rahat ulaşımdır, bol konaklama olanağıdır. Yoksa 2 ay deniz sezonu olan bir şehirden öteye gitmiyordu akçakoca.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16°
hafif yağmur