banner615

banner614

banner701

İYİ PARTİ MERKEZ İLÇE KONGRESİ YAPILDI

banner619

İYİ Parti Düzce Merkez İlçe ikinci olağan kongresi yapıldı. Yapılan kongreye tek aday olarak giren Demet Boşver, İYİ Parti’nin Düzce Merkez İlçe Başkanı oldu.

Siyaset 01.03.2020, 17:34 03.03.2020, 12:19
2433
İYİ PARTİ MERKEZ İLÇE KONGRESİ YAPILDI
banner682

Haziran ayında gerçekleştirilmesi planlanan İYİ Parti 2'nci Olağan Kongresi öncesinde  ilçe kongresi tamamlanıyor. Düzce’de yapılan kongre sonucu seçime tek aday olarak giren Demet Boşver, İYİ Parti Düzce Merkez İlçe Başkanı oldu.

“81 ilde teşkilatlanmış bir partiyiz”

Kongrede konuşan İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er şunları söyledi: “Şartlar ve koşullar ne olursa olsun Allah devlete ve millete zeval vermesin. Genel merkezin talimatı var. Onlar talimat vermese bile bizim edep ve terbiyemiz bugün siyaset konuşmamıza müsaade etmezdi. 81 ilde teşkilatlanmış bir partiyiz. Bu kısa sürede yaptıklarımızın ne kadar büyük bir başarı olduğunu idrak etmemiz lazım. Kendimizle ve kendinizle ne kadar gurur duysak azdır. Bugün ilçelerde ve merkez ilçede bu insanları bir araya getirmek ve korkusuzca siyaset yapmasını sağlayabilmek, Düzce özelinde halkın sesi olabilmek hiçte kolay olmadı. Hepinizi bu konuda tebrik ediyorum.”

“Güçlü Türkiye güçlü kadınlar ile mümkündür”

İlçe Başkanı seçilen Demet Boşver ise şunları söyledi: “İdlib’de şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet yakınlarına ise baş sağlığı diliyorum. Bu acı günlerde yapmak zorunda kaldığımız kongreyi yerine getiriyoruz. Güçlü bir kadın olan Genel Başkanımız Meral Akşener’in dediği gibi Güçlü Türkiye Güçlü kadınlar ile mümkündür. Başkanımızdan aldığım bu destekle başkanlığa aday oldum.”

İYİ Parti Düzce Merkez İlçe Başkanı seçilen Demet Boşver’in listesi ise şöyle:

Yorumlar (5)
aziziye 7 ay önce
hem milliyetçiyim diyorsunuz hem sol görüşlü birini başkan yapıyorsunuz.Bu ne perhiz ne lahana turşusu. chp de koltuk bitmiş demek ki.
düzceli 7 ay önce
yeni seçilen yönetime başarılar diliyoruz. İnşAllah başarılı olup Düzce'mize iyi hizmetler yaparsınız.
Alp 7 ay önce
Demet bence de Boşver, İyi partiden bir cacık olmaz. Ülkücüler ile solcular aynı çatı altında...
özdüzceli 7 ay önce
bunlar hdp ile seçim ittifakı yapan vatanhainleri değilmi.
? 7 ay önce
Kim bu kadin?
29°
parçalı az bulutlu