banner615

banner614

banner701

KADINLAR SORDU, ÖZLÜ CEVAPLADI

banner619

Çok kısa bir zaman kalan yerel seçimler öncesi çalışmalarını sürdüren AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, Düzceli kadınlarla bir araya geldi. AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir’in moderatörlüğünde gerçekleştirilen söyleşide Özlü, şehre kadın elinin değmesinin gerektiğine dikkat çekerek kadınların sorularını yanıtladı.

Siyaset 16.03.2019, 20:30 17.03.2019, 15:58
675
banner682

31 Mart Yerel seçimleri yaklaşırken, çalışmalarını ara vermeden sürdüren AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, Cumhuriyet Mahallesi, Aile Yaşam Merkezi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda, Düzceli kadınlarla buluştu.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunması ardından AK Parti’nin tanıtım videolarının izlenmesiyle program başladı. Sahneye çıkan AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir ve salonda yer alan kadınların sorularını cevapladı.“50 yılda nereye gitmesi gerektiğini düşündüm”
Kadınlara özel projeleri hakkında sorulan soruyu cevaplayan Özlü şu şekilde konuştu:

“Bu şehre bir kadın eli değmesi gerekiyor diye aramızda hep konuştuk. Ben projeleri hazırlarken, bu şehrin vizyonu, önümüzdeki 50 yılda nereye gitmesi gerektiğini düşündüm. Bunu yaparken de devamlı istişare yaptık. Masa başına oturup konuşmadık. İlgililer ve arkadaşlarımızla istişare ettik.”“Duraklara isim verilsin”
Misafirleri geldiğinde ve bir yere gideceklerinde sıkıntı yaşadıklarını belirten ve bu sebeple otobüs duraklarına isim verilmesi talebinde bulunan bir vatandaşın talebini cevaplayan Başkan Adayı Özlü durakları isimlendirebileceklerini ve bunun kolay olduğunu belirterek şunları ekledi:

“Bir yazılım yapacağız. Bu uygulamada otobüs o durağa hangi saatte geliyor. Belki 1-2 dakika artı eksisi olur. Bunu da göreceksiniz.”“Mahallemde çocuk parkı yok”
Mahallelerinde çocuk parkı olmamasından dert yanan ve Burhaniye Mahallesi muhtar adayı olduğunu söyleyerek seçilmesi halinde Özlü’den destek isteyen vatandaşa Özlü’nün yanıtı şu oldu:  

“Burhaniye Mahallesi için hazırladığımız sözleşmede arkadaşlarımız görüştüler, ben de geldim görüştüm. Sözleşmemizde Burhaniye Mahallesi için arzu ettiğiniz tarzda bir park var. Hayırlı olsun.”

Haber: İ.İ.AYDOĞDU

banner710
Yorumlar (4)
Düzceli 1 yıl önce
Sayın özlü seni başkan yapmayacağız olsan bile gönlümüzde değilsin ÖMER KÜÇÜK ADAMSIN
Nurcan 1 yıl önce
Demekki kadınların sorunu duraklara isim mahallelere park kadınların sorunuymuş cumhuriyet mah kadınlara pazar verdiniz ayşe keşir iki sefer şov yapsın diye bir daha arayan soran yok cumhuriyet mah değilde verseydiniz merkezde bir yer yazık
(Vatandaş)Şimdi baş tacı 1 yıl önce
Evim kira işim yok.Elektirik doğalgaz su mutfak masrafları bitik durumdayız.Sizin keyfiniz gıcır lalak peşindesiniz.Benim durumunda bir çok kişi olduğu kanaatindeyim.Millet iş bulamıyor.Siz konvoylar yapıp mazot yakıyorsunuz.Yazıklar olsun
Magdur 1 yıl önce
Hakkında şikayet olan sicili bozuk beledıye şöförü istemiyoruz 6 ayda sicil kaydı isteyin önünüze geleni torpille almayın
22°
az bulutlu