banner615

banner614

banner701

“KALICI ÇÖZÜMLER PEŞİNDEYİZ”

banner619

İYİ Parti Belediye Meclisi Grup Başkanı Ender Çakar ile beraber Düzce Kooperatifine ve Başkan Orhan Yılmaz’a misafir olan İyi Parti İl Başkanı Er, sürücü esnafının sorunlarını TBMM ‘ye taşıyarak, Düzce esnafına yardımcı olduklarını bildirdi.

Siyaset 29.01.2020, 14:53 29.01.2020, 16:22
232
“KALICI ÇÖZÜMLER PEŞİNDEYİZ”
banner682

İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, Ağır taşıt sürücüleri başta olmak üzere geçimini nakliye sektöründen sağlayan esnafın mağduriyetlerini giderme adına konuyu takip ettiklerini ve yürürlüğe konan son uygulamalar ile ekonomik olarak iyice sıkıntıya düşen esnafın, ilgili uygulamalar 6 ay ötelense de kalıcı çözüm bulunmadığı müddetçe ekonomik olarak rahatlayamayacağını belirtti.
 

7 Ocak  tarihinde İyi Parti Belediye Meclisi Grup Başkanı Ender Çakar ile beraber Düzce Kooperatifine ve Başkan Orhan Yılmaz’a misafir olan İyi Parti İl Başkanı Er, esnafın sorunlarını dinleyip TBMM ‘ne taşıdıklarını ve İyi Parti Milletvekili İsmail Koncuk tarafından verilen önergeye katkı yaparak konunun ülke gündemine taşınmasına Düzce esnafı adına yardımcı olduklarını bildirdi .
 


Er, “Konunun, vekilimiz ile görüşüp Meclis gündemine taşınmasının ardından 6 aylık bir ötelenmeye tabi olmuş ve bu erteleme esnafımızı bir ölçüde de olsa rahatlatmıştır . Ama uygulamanın yanlış olduğu kanaatimiz sürmekte olup bu 6 aylık ötelenmenin sonunda da kalıcı çözüm bulunmasının zaruri olduğunu ve bu manada da Düzce Kooperatifi ile iletişim halinde olmaya devam edip konu uygulamalara dair mutlaka kalıcı çözümler peşinde olacağız” dedi.

Ender Çakar ile Düzce esnafının sorunlarını Milletvekili İsmail Koncuk ile detaylı olarak konuşan İyi Parti İl Başkanı Er, verilen meclis önergeleri ve konuyu hassasiyetle takip ettiği için İsmail Koncuk ‘a da teşekkür ettiklerini bildirdi.

Yorumlar (0)
29°
parçalı az bulutlu