banner615

banner614

banner701

KESKİN: BU DÖNEM ÇOK FARKLI OLACAK

banner619

AK Parti İl Başkanlığı tarafından Erguvan Sosyal Tesisleri'nde Düzce'de görev yapan basın mensuplarına yönelik düzenlenen iftar programında konuşan İl Başkanı Mustafa Keskin, "Bu dönem AK Parti olarak daha farklı bir siyaset yapmak istiyoruz. Sokaklara, köylere inip herkesle buluşup doğru kararlar almak istiyoruz." dedi.

Siyaset 11.05.2019, 11:29 12.05.2019, 18:25
1026
banner682
AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin ve yönetim kurulu üyeleri, Düzce Belediyesi Erguvan Tesisleri'nde basın mensupları ile iftar programında bir araya geldi. İftara katılan Düzce basınıyla yakından ilgilenerek sohbet eden Keskin ve yönetimi, katılımları dolayısıyla teşekkür etti. Ezanın okunmasıyla birlikte oruçların açılmasının ardından sohbet eşliğinde iftar yapıldı."Ramazan-ı Şerif ayında birlikte olmak istedik"

AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, kameraların karşısına geçerek yaptığı açıklamada, AK Parti İl Başkanlığı olarak basında emeği geçenlerle gündem dışı bir iftar programında buluşmak istediklerini belirterek, yine basına hitaben sözlerine şöyle devam etti:

"Hepinize çok teşekkür ediyoruz. Seçimden yorucu bir tempodan çıktık. Ramazan-ı Şerif ayında birlikte olmak istedik. Bizleri her zaman değerli Düzceliler ile buluşturduğunuz ve bu görevi bizlerden daha çok yorulupta yaptığınız için çok teşekkür ediyoruz." "İnşallah gelecek günler geçmişten daha güzel olur"

"1 Nisan'dan sonra siyaset ve çalışma zamanı." diyen Keskin, şunları kaydetti: "Bu dönem AK Parti olarak daha farklı bir siyaset yapmak istiyoruz. Toplumun her kesimiyle ilgilenip değişik görüşte kim varsa birlikte olmak istiyoruz. Sokaklara, köylere inip herkesle buluşup doğru kararlar almak istiyoruz. Amacımız budur, bunun için mücadelemize devam edeceğiz. İnşallah gelecek günler geçmişten daha güzel olur." 

Haber: C.ÜSTÜNER
banner710
Yorumlar (9)
yaşar 1 yıl önce
değişen birşey yok aynı hamam aynı tas
reisci 1 yıl önce
şimdi bu fotoğrafdaki iki vatandaş ne katkı sağlamış partiye soruyorum sinemacı mine çaycı hasan kaşıkoğlunun kankaları kadrosundan oradalar vasat tipler eğitim sıfır cehalet 10 numara daha çok inieceğiz bu tiplerle
Vatandaş 1 yıl önce
Yeni dönemi gördük hep birlikte ilçeler gitti
adam 1 yıl önce
sayın başkan..bu memur sen size düşman oldu il başkanlığında desdek olmadı.belediye seçiminde çalışmadı ama sağlık dahil her yerde yine kadroları kaptıı..yine ayağına sıkıyorsun bunu billll
17 yıldır bizi aldattınız 1 yıl önce
Şubat Ocaktan iyi, mart şubattan iyi, nisan da marttan iyi olacak. Burası çok önemli demişti büyüğümüz. Evet dolar 6 lira, benzin 7.12. oldu. Sizin de o hesap her dönem daha iyi olacak dedikçe kötü oluyor.
Şovlara devammı... 1 yıl önce
Akp'nin basınla iftarları moda oldu galiba. Parti, basın ve iftarı nasıl biraraya getiriyorsunuz. Dini siyasete malzeme etmeyin. Görsel medyayı da bu işe alet etmeyin.
Kılıç 1 yıl önce
Hep aynı nakarat yüzde kırk sekiz al sonra daha başarılı olucaz diye boş konuş Hikmet başkan yüzde yetmiş almıştı sonra başarısız de yapamıyorsunuz bu işi Mustafa başkan
Dzc 1 yıl önce
Ne farklı olacak hala torpille alınan bide kadro verılen sicili bozuk suç dosyası kabarık şöförler var ve hala işlerindeler halk emanet bunlara
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
20°
orta şiddetli yağmur