banner615

banner614

banner701

KESKİN: BUNU ASLA KABUL EDEMEYİZ!

banner619

10 Ocak Çalışan Gazetecileri Günü nedeniyle düzenledikleri kahvaltılı basın toplantısında konuşan AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, basın mensuplarına hitaben, “Hava şartları ne olursa olsun, imkânlarınız ne olursa olsun bu işi cansiperane yapıyorsunuz. Burada tek bir önemsediğimiz çizgi var; o da bizim ağzımızdan çıkmayan düşünceleri, yorumlayarak sanki gerçekmiş gibi basına taşımak. Bu bizim kabul edemeyeceğimiz bir durum değil.” dedi.

Siyaset 13.01.2020, 14:04 14.01.2020, 12:45
998
banner682

AK Parti Düzce İl Başkanlığı, 10 Ocak Çalışan Gazetecileri Günü’nü unutmadı. Parti tarafından bir kafede düzenlenen kahvaltılı basın buluşmasına, AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, AK Parti Tanıtım ve Medya Başkanı Mine Met, yerel basın çalışanları ve ajans temsilcileri katıldı. Konuklarıyla tek tek tokalaşarak hal hatır soran İl Başkanı Mustafa Keskin, kahvaltı sonrası yaptığı açıklamada şunları kaydetti:


“Bu işi cansiperane yapıyorsunuz”
“Burada Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle Düzce basınında yer alan siz değerli gazeteci kardeşlerimizle beraberiz. Tabii ki bizim yaptığımız siyasette, halkımızla buluşmakta, yaptığımız işleri halka aktarmakta sizin çok önemli bir rolünüz var. Hava şartları ne olursa olsun, imkânlarınız ne olursa olsun bu işi cansiperane yapıyorsunuz. Hepinize partim adına teşekkür ediyorum. Tabii ki AK Parti İl Başkanı olarak sizinle güzel bir dönem geçiriyoruz. AK Parti İl Başkanı görevine yaklaşık 1 yıl önce geldim.


Düzce’de yapılanlarla, yapılamayanlarla, sadece duymak istediklerimizi değil bizim eksiklerimizi, hatalarımızı birçok şeyi sizden öğreniyoruz. Ama burada tek bir önemsediğimiz çizgi var; o da bizim ağzımızdan çıkmayan düşünceleri, yorumlayarak sanki gerçekmiş gibi basına taşımak. Bu bizim kabul edemeyeceğimiz bir durum değil. Dolayısıyla ne olursa olsun açık olarak biz her soruya hazırlıklıyız. Burada bizim ağzımızdan çıkmayan bir şeyle itham edilmek istemiyoruz.”

banner710
Yorumlar (3)
can 6 ay önce
son resimde Mustafa keskin başkana diyor ki!sayın başkanım ergenler gibi mesajlaşma işini bırakalım artık telefonda görüşelim yoksa cimere şikayet edecem sizi:)
AK Düzceli 6 ay önce
1 yılda kadrolaşma dışında ne yaptın Syn. Keskin,icraat sıfır.Buda partiye oy kaybettiriyor.Zaten ilk geldiğinde 5 ilçeyi kaybettik.Benim gözümle boş bir sene geçirdik.
düzceli 6 ay önce
sayın değerli arkadaşlarımız lütfen olimpiyat kavşağındaki sorunları göz önüne getirelim kavşağın içi gerçekten çok kötü yollar çökmüs tangır tungur arabalar geçmeye çalşıyor
24°
parçalı az bulutlu