banner615

banner614

banner701

KESKİN ÇOK SERT YÜKLENDİ!

banner619

Siyasette atışmaların tansiyonu giderek yükseliyor. AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, isim vermeden Millet İttifakı Adayı Ömer Küçük'ü sert dille eleştirdi. Millet İttifakı'nın gizli ortağı olarak HDP'ye işaret eden Keskin, "Halkın karşısına çıkıp utanmadan, sıkılmadan kendi isimlerine oy isteyenler arkalarını dönüp savundukları partiye baksın, kimlerle ortak olduğuna baksın, kimsenin aklıyla dalga geçmesinler." dedi.

Siyaset 11.03.2019, 13:50 12.03.2019, 16:27
3663
banner682
AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, partisinin Düzce Adayı Dr. Faruk Özlü'nün seçim ziyaretleri kapsamında halkta buluştuğu Beyciler Mahallesi'ndeki toplantıda seçim sürecine ilişkin
değerlendirmelerde bulundu.

 

"Düzce'de ittifak yok"
İlk olarak ittifak konusunda kafalardaki soru işaretlerini gideren Keskin, AK Parti ve MHP'nin bazı illerde Cumhur İttifakı çatısı altında seçime girerken, Düzce'de ittifak yapılmadığını ve iki partinin tüm belediyeler için ayrı ayrı aday gösterdiğini söyledi.

"Bu ittifaka çok dikkat edilmesi gerekiyor"
Keskin şöyle devam etti: "AK Parti milletin karşısına tek başına çıktı. Bizler Düzceliler'den oy isterken, Cumhurbaşkanımızın ve AK Parti'mizin adaylarına oy istiyoruz. Diğer tarafta bir Millet İttifakı var. Bu ittifaka bütün Türkiye’de çok dikkat edilmesi gerekiyor. Türkiye’de uzay çalışmaları yapılacak itiraz eden bir parti var. Köprü, yol yapılacak, bu milletin bekası için yapılacak çalışmalara itiraz eden parti var. Bunlar tek başına olmuyor. Ne zaman ki Türkiye’nin hayrına bir şey olacak CHP ve Kılıçdaroğlu itiraz ediyor. Bunu Türk milleti çok güzel irdeliyor."

"HDP Millet İttifakı'nın gizli ortağıdır"
Millet İttifakı ile ilgili çarpıcı söylemlerde bulunan Keskin, "Bir HDP’linin 'İYİ Parti’ye oy vereceğim' demesi Millet İttifakı'nda gizli ortak olduğunu göstergesidir. Bu Türk milletinden saklanamaz. Biz Kürt seçmenimizden eminiz, bizler Sayın Cumhurbaşkanımızdan eminiz. Biz onlara güveniyoruz. Bu HDP’ye, Türkiye’yi bölmek isteyenlere, FETÖ uzantılarına cevabı 31 Mart’ta vereceğimize inanıyoruz." dedi."Eğer o görüşlere sahip değilseniz..."
"Bir partiden aday olduysanız o partinin tüm tüzüğünü, liderinin tüm görüşlerini kabul etmiş sayılırsınız." diyerek sözlerine devam eden Keskin, "Eğer o görüşlere sahip değilseniz o partiden aday olmamanız lazım. Bağımsız olabilirsiniz, Düzce'de bağımsız aday da var." şeklinde konuştu.

"Bu milletin cevabı 31 Mart'ta olacaktır"
AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, sözlerinin devamında isim vermeden İYİ Parti-CHP Adayı Ömer Küçük'ü hedef alarak, sert ifadeler kullandı.

Keskin, "Halkın karşısına çıkıp utanmadan, sıkılmadan kendi isimlerine oy isteyenler arkalarını dönüp savundukları partiye baksın, kimlerle ortak olduğuna baksın, kimsenin aklıyla dalga geçmesinler. Bu milletin cevabı 31 Mart'ta olacaktır. Ben Düzceli'ye inanıyorum. Düzceli inşallah sandıkları patlatacak, hep birlikte Cumhurbaşkanımıza, AK Parti'mize destek verecek. Diğer taraftakiler kimlere hizmet ettiklerini düşünüp de Düzceliler'den öyle oy istesinler." diye konuştu.

Haber: C.ÜSTÜNER


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 
Yorumlar (88)
Ahmet 1 yıl önce
Ömerık kücük e yazık olacak, şamar oğlanına döndü garibim.
hüseyin şevki topuz 1 yıl önce
Biri bu dayıya habur'u , oslo'yu , dolmabahçe'yi sorsun. Megri megri diye türkü çığıran genel başkanının ne demek istediğini sorsun.
hasan 1 yıl önce
cumhur ittifakı yok ha. sen onu git cahil e anlat. kulaklarımla duyduğum şey. mhp nin adamları mahalle mahalle özlü ye oy devşiriyor. erdoğan bıyık a yazık. adam a masraf yaptırıyorsunuz. ÖMER KÜÇÜK ü başkan görmek isteriz. Yeter artık akp ve özlü metal yorgunu taze kan lazım.
Vatandaş 1 yıl önce
Partinin has kadrolarını emekçilerine yazık ettiniz kendinize yakın olan beta başkalarının adamlarını yerleştirdiniz Akp li biri olarak benim bile kafamı karıştırdınız başkalarını düşünemiyorum bile
Ali 1 yıl önce
Partiyi böldünüz resmen kolay gelsin size
Esnaf 1 yıl önce
Her geçen gün daha saçma kelimeler duyuyorum böyle konuşmalar bir yere getirmez beraber bakalım arkamıza kendine oy istiyormuş kime isteyecek adam aday tabi kendine isteyecek entrasan bizler icraat istiyoruz
bir de şunu bilin 1 yıl önce
Paul Joseph Goebbels der ki; Yalan atın, mutlaka inanan çıkacaktır. Propagandanın görevi akıllı olmak değil, başarıya götürmektir. Bir şeyi ne kadar uzun süre tekrarlarsanız insanlar ona o kadar fazla inanırlar.
ne farkınız kaldı?
KA-ŞEN 1 yıl önce
MİLLETİN AKLIYLA ALAY ETMEYİN PKK LI AKP DİR OSLO DOLMABEHÇE İMRALI HABUR REZALETİ ÇEKİLEN KÜRDİSTAN BAYRAĞI İHANET SÜRECİ GÖRMEZDEN GELİN EMİRLERİ HER İSTEDİĞİNİ SİZDEN ALAN FETÖ DAHA NELER NELER
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
23°
kapalı