banner615

banner614

banner701

KORKMAZ HAKKINDA KARAR VERİLDI

banner619

AK Parti eski Milletvekili İbrahim Korkmaz’ın sivri dili bu kez partisiyle yollarının ayrılmasına neden oldu. Bir türlü yıldızının barışmadığı Düzce Belediye Başkanı ve eski Bakan Dr. Faruk Özlü ile AK Parti eski İl Başkanı Hikmet Keskin' i sosyal medya hesabı üzerinden sık sık hedef alan Korkmaz'ın eleştiri dozu yüksek paylaşımları nedeniyle kesin ihraç talebiyle AK Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu'na sevk edildiği ortaya çıktı. Geçtiğimiz ocak ayında hakkında karar verilen Korkmaz partisinden ihraç edildi.

Siyaset 09.05.2019, 23:45 11.05.2019, 15:56
5441
banner682

AK Parti 24. Dönem Milletvekili İbrahim Korkmaz'ın dava arkadaşları için sarf ettiği sert sözler ve paylaşımlar başını yaktı. 65. Hükümet Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı ve şimdiki Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ile AK Parti eski İl Başkanı Hikmet Keskin’i sosyal medya hesapları üzerinden oldukça ağır ifadelerle eleştiren Korkmaz'ın geçtiğimiz yılın son aylarında Genel Merkez Disiplin Kurulu'na sevk edildiği gündeme gelmişti. Ancak konu hakkında parti tarafından resmi bir açıklama yapılmaması sürecin akıbetini belirsiz hale getirmişti. Son günlerde AK Partili bazı isimlerin yine sosyal mecralarda yaptığı bir paylaşım AK Parti'nin eski Vekil Korkmaz hakkında karar verdiğini gösterdi.   

                                

  Disipline sevki nedeniyle alınan savunmasında yaptığı paylaşımların arkasında duran Korkmaz'ın partiyle resmi bağlarının koparılması kararı alındı. Partisine ve Lideri Recep Tayyip Erdoğan'a gönülden bağlılığını her fırsatta dile getiren Korkmaz'ın kullandığı bazı ifadeler nedeniyle parti ilkelerine aykırı hareketten AK Parti tüzüğünün 117/7 maddesine göre partiden kesin olarak ihracına karar verildi.

                                                    


HABER: C.ÜSTÜNER


banner710
Yorumlar (14)
yorgundemokrat 1 yıl önce
İnşAllah,SAADET'e gelmez.
kadane nice 1 yıl önce
Buzdağını görünen kısımları bunlar. Kalitesizlik kabadayılık sığlık kol geziyor Türk siyasetinde.Her zaman öyle oldu. İstisnalar kaideyi bozmaz. Partisi purtisi yok bu işin hepsi aynı. Sorun kalitesiz tohumdan kalitesiz insan.
Emre 1 yıl önce
Keskin sirke küpüne zarar! Sivri dilli omak değil yumuşak dilli olup savunduğun doğruları kimseyi kırmadan paylaşmalısın.
Vatandaşşşş 1 yıl önce
Korkmaz İçin En hayırlısı olmuş.En azından Hesap günü ben yanlışı anladım tövbe ettim der.İslama Hizmet etmeyenlerle ne işi var zaten..
Ercan sevki 1 yıl önce
Senmi islama hizmet ediyon kac cami yaptin yoksa kolu kiriklarami hizmet ediyon
DÜZCELİ 1 yıl önce
ERDOĞAN SAYESİNDE BİR YERE GELİPTE SIRTINDAN BIÇAKLAYANLAR BUNLAR İŞTE..ŞİMDİ BU ADAM ÇIKAR BAŞKA PARTİDE RAKİP OLUR.ATAR TUTAR.YAZIK SİZE..İNSANDA BİRAZ VEFA OLUR..
Ömer 1 yıl önce
Tabi sisteminize çomak sokanı eleştireni muhalefet edeni istemessiniz düzcenin vampirleri
düzceli 1 yıl önce
hiç bir sey olmasa bile ,kesinlikle birseyler oldu:)
........ 1 yıl önce
Kötü bi son olmuş
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
15°
kapalı