banner615

banner614

banner701

MAHKEME KARARINI VERDİ…

banner619

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin’in kişisel sosyal medya hesabından yaptığı Bayan Milli Voleybol Takımı ile ilgili paylaşımı nedeniyle CHP Ankara eski Milletvekili Aylin Nazlı Aka’nın Savcılığa yaptığı suç duyurusuna, mahkeme takipsizlik kararı verdi.

Siyaset 13.07.2020, 22:21 13.07.2020, 22:28
4690
MAHKEME KARARINI VERDİ…
banner682

31 Mart Yerel Seçimlerinde MHP’den Kaynaşlı Belediye Başkanı seçilen Birol Şahin, A Milli Kadın Voleybol Takımı'nın Tokyo Olimpiyat Oyunları'na hak kazanmasının ardından kişisel sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımı nedeniyle partisinden ihraç edilmişti.

Şahin bu paylaşımını “Allah’ın Ayetini Paylaştım. Allah’ın kelamını paylaşmak suç mu?” diyerek savunurken, CHP eski Ankara Millet Vekili Aylin Nazlı Aka, Şahin hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunmuştu. Bugün görülen davada, mahkeme Şahin’in yaptığı paylaşımlara takipsizlik kararı verdi.

Konu ile ilgili yine kişisel sosyal medya hesabından değerlendirmelerde bulunan Başkan Şahin, “Bayan Milli Voleybol Takımının kıyafeti ilgili yapmış olduğum Tesettür paylaşımımdan çok rahatsız olan ve hakkımda Savcılığa suç duyurusunda bulunan CHP Ankara eski milletvekili Aylin Nazlı Aka'nın başvurusu ile ilgili Takipsizlik kararı verildi.  Adli makamlarca, yapmış olduğum paylaşımda suç unsuruna rastlanmadı... Aylin, üzülmüş müdür?” dedi.

Yorumlar (18)
Gaspralı Ib0 3 hafta önce
Bu duruşuna slm durulur başkan.Hakkı ustun tutup meyli islam olan adam yıkılırsan meylin islamda doğru.k esastır.birileri varsın gücensin.
Vatan, 3 hafta önce
Vatandaş seçimlerde takip eder,Kamu vicdanı rahatsız,Anladınız mı!Trol efendiler,
tribünlere oynamak 3 hafta önce
Aylin hanımın cesareti varsa CHP merkezinde atatürkün resmini çöpe atanları deşifre ettiği için kendisini CHP den kovanlara dava açsın. Böyle tribünlere oynamasın.
The end 3 hafta önce
Aylin hanim müslümanmı gayri müslümanmi borol başkan göreve tamgaz devam
A.eren 3 hafta önce
Üzülmem değil kaybolmuştur.
Dede 3 hafta önce
Masum,
yanındayız başkan 3 hafta önce
Zaten bir insan fikirlerini açıkladı diye dava açmak saçmalıktı. Tamamen CHP nin işgüzarlığıydı. MHP nin ise eleştiriden korkup kendi belediye başkanını ihraç etmesi büyük ayıptı.
Muzaffer 3 hafta önce
Halkın vicdanında aklandı mı?
Hayir
tabii ki evet 3 hafta önce
Doğruları söylediği için seviyoruz kendisini. Elbetteki Birol başkan kalbimizdedir.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
20°
açık