banner615

banner614

banner701

MERKEZ İLÇE BAŞKAN ADAYI TANITILDI

banner619

CHP Düzce Merkez İlçe Başkan Adayı Bahri Gürel, Kalıcı Konutlarda bulunan delegasyon ile kahvaltıda bir araya gelerek Merkez İlçe Başkanlığı için destek istedi. Düzce’nin sorunlarını çok iyi bildiğini belirten Gürel, Düzce’yi daha iyi yerlere getirmek için hayalleri olduğunu ifade etti.

Siyaset 15.12.2019, 14:50 15.12.2019, 19:04
2061
banner682

CHP Düzce Merkez İlçe Başkan Adayı Bahri Gürel, Kalıcı konutlarda bulunan delegeler ile kahvaltıda bir araya geldi. Delegelerden Merkez İlçe Başkanlığı için destek isteyen Gürel, Düzce’nin sorunlarını çok iyi bildiğini belirtti.
Toplantıda konuşan,  CHP Düzce Merkez İlçe Eski Başkanı Alaattin Duran, partinin geleceği için genç kuşağın temsilcisi olarak Bahri Gürel’e İlçe Başkanlığını teklif ettiklerini söyledi. Duran konuşmasına şöyle devam etti: “ CHP Düzce Merkez İlçe Başkan Adayını hem basınımıza hem de Kalıcı Konutlar mahallesindeki delegasyona tanıtmak amacıyla böyle bir toplantı düzenledik. Bugün Bahri Gürel kardeşimizi İlçe Başkan adaylığına genç kuşağın temsilcisi olarak  yeni gelen bizim ardımızdan gelen genç kuşağı temsilen CHP Düzce Merkez İlçe Başkanlığını teklif ettik. Kendisine teşekkür ediyoruz büyük bir şevk ile teklifimizi kabul etti. Bugün kalıcı konutlar delegasyonu ile başlayıp daha sonra Konuralp bölgesindeki delegasyon ile bir araya gelip onlarında desteğini talep edeceğiz. Sevgili delegeler sizler CHP’nin vicdanısınız.  Aynı zamanda adalet dağıtıcısısınız.  Partimizin geleceğini kurma adına sizlerin çok önemli bir görevi var. Bizler siyasetten yavaş yavaş yaşımız gereği çekileceğiz. Partinin geleceği için genç kuşaklara destek vermeliyiz. Sizlerde bizim gibi düşünüyorsanız Bahri Gürel kardeşimize destek vermelisiniz.”
 


Düzce’nin sorunlarını çok iyi bildiğini belirten Bahri Gürel konuşmasında şunları söyledi: “Mustafa Kemal Atatürk’ten bu yana partimiz ülkeyi gençliğe emanet etmiştir.  Bende bir Düzceli genç olarak sizlere teşekkür ediyorum. Bu güzel toplantıda bu güzel insanlar ile birlikte olmak sevindirici. Buradaki delegelerden merkez ilçe başkanlığı için destek işitiyorum. Ben Düzce’nin sorunlarını çok iyi biliyorum. Bu sorunlar için 3 ay istiyorum. Benim Düzce için hayalim var. Özellikle 99 yılında oluşan depremler ile geri kaldık. Bunlar için bir hayalimiz var. Gerek enerjimiz ile gerek sorunları bilme konusunda ortak akılla bu konuları çözeceğiz. Bu süreçte bugün burada kalıcı konutlar delegasyonundan merkez ilçe başkanlığı için destek istiyorum. Hepinize geldiğiniz için teşekkür ediyor saygılar ve sevgiler diliyorum.” 

CHP Düzce Merkez İlçe Başkan Adayı Bahri Gürel kimdir?
1988 Düzce Merkez doğumlu. İlköğretimini Namık Kemal İlköğretim okulunda, orta öğretimi Arsal Anadolu Lisesi’nde, lisans öğrenimini İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde tamamladı. Düzce’de inşaat ve projelendirme konularında danışmanlık yapmaktadır.Doğma büyüme Düzceli olan Bahri Gürel Düzce şehrini ileri götürmek adına; gerek altyapı, gerekse de sosyal, kültürel ve ekonomik açıdan hedefleri ve projeleri bulunmaktadır.

Yorumlar (7)
vatandaşhaklı 8 ay önce
İyi eğitimli, genç, dinamik, vizyon sahibi adayların olması Düzce' miz için sevindirici. Ayrıca kadroların daha da gençleştirilmesi gerekmektedir.Sadece aday ile olmaz.Gençlere fırsat verilmeli.Kendisini aday gösteren CHP yönetimini tebrik ediyor ve başarılar diliyorum.
Seçmen 8 ay önce
Bütün partilerde Aday tanıtımları Parti binalarında yapılır. Sizin parti binanız yok mu da parti binası dışında aday açıklaması yapıyorsunuz. Sizin öncelikle kendi partinize saygı duymanız lazım. Ondan sonra çıkın Düzceyi yönetmeye talip olursunuz.
Yıllardır Hep Aynı Tiyatr 8 ay önce
Fotoğrafa bakıyorum da 10 yıl önce aynı kadronun genç diye merkez ilçe başkanı yaptığı şahıs şu anda başka partide il yöneticisi. Bu kafayla Partinin işinden gelmeyen ithal adaylarla ancak başka partilere yönetici yetiştirirsiniz.
Allah Akıl Fikir Versin 8 ay önce
Yazık resmen Kurtlar Sofrasına Kuzuyu teslim etmişler. Yerel seçimlerde Düzcede CHP Zaten Aday çıkaramamış, çıkmışlar tecrübesiz bir adayı genç diye ortaya salmışlar. Bu yapıyla mı aday bulabileceksiniz? Ne diyelim Allah akıl fikir versin.
Aa 8 ay önce
MHP'den aday olup da şu an başkan yardımcısı olan arkadaşımız da benzer özellikte. Yorum?
Serdar Gürler 8 ay önce
Düzceye her konuda böyle insanlar lazım özüyle sözüyle geleceğe baktığı fikirleri ile sağdan soldan toplama insanlar değil 20 senelik geçmişine bir bakın düzcenin hangi toplamalarla idare edilmiş bize düzce lazım cumayeri çilimli değil.
Furkan 8 ay önce
Düzce için hayali olan ve Düzce ye bir şeyler katmak isteyen teknik ve genç insanlar lazım. Tebrik ederim başarılar dilerim Bahri kardeşim.
21°
açık