banner615

banner614

banner701

MERTTÜRK KONGRE SONRASINDA İLK KEZ KONUŞTU

banner619

Gerçekleştirdiği basın toplantısıyla değerlendirmelerde bulunan Yeniden Refah Partisi Düzce İl Başkanı Nezir Merttürk, geçtiğimiz günlerde düzenlenen kongreye katılım gösteren Düzcelilere teşekkür etti. Katılımın çokluğu ile omuzlarına sorumluluk yüklendiğini belirten Merttürk, katma değerli bir muhalefet anlayışıyla, üzerlerine düşen görevi yapacaklarını belirtti. Belediye Başkanı Özlü’nün başlattığı bahar temizliği kampanyası hakkında da konuşan Başkan Merttürk, Özlü’yü tebrik etti ve teşekkürlerini sundu.

Siyaset 24.04.2019, 17:43 25.04.2019, 19:30
1783
MERTTÜRK KONGRE SONRASINDA İLK KEZ KONUŞTU
banner682

Yeniden Refah Partisi, geçtiğimiz günlerde gerçekleşen 1. Olağan Kongresi ardından ilk basın toplantısını düzenledi

Düzce İl Binası’nda gerçekleştirilen basın toplantısında konuşan İl Başkanı Nezir Merttürk, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen kongreye gösterilen katılım hakkında konuştu.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün başlattığı temizlik kampanyası hakkında da konuşan Başkan Merttürk, değerlendirmelerini basın mensupları ile paylaştı.“Elimizden geleni layığıyla yerine getireceğiz”

Merhum Erbakan’ın yarım kalan projelerini tamamlamak için yeniden yola çıkan bir parti olduklarını belirten Merttürk, katılımdan duyduğu memnuniyeti şu şekilde açıkladı:

“Düzceli hemşehrilerimizin bu kadar yoğun bir ilgi göstererek, 18 Temmuz Kapalı Spor Salonu’nu, tek izahatı ile patlatması, bize de büyük bir sorumluluk yüklemiştir. Düzce Halkı, “artık bizden siz sorumlusunuz, bizi siz temsil edeceksiniz” dedi. Bu mesajı aldığımızı Düzceli kardeşlerime bildiriyorum. Üzerine düşen görevi, Yeniden Refah Partisi layıkıyla yerine getirecek. Katma değerli muhalefet anlayışı ile bu yolda ilerleyecek, projeler sunacak, şehrimizin kalkınması ve bir adım öne gidebilmesi için elimizden geleni layığıyla yerine getireceğiz İnşallah.” “Hiç şaşırmadığını belirtti”

Yoğun bir katılımla gerçekleştirilen kongre hakkında Genel Başkan Erbakan’ın yorumunun sorulması üzere konuşan Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Nezir Merttürk, Erbakan’ın mütevazılığını vurgulayarak şunları söyledi:

“Hiçbir zaman kendine mâl eden yapıda bir insan değil. Bu işi Allah rızası için yapan liderler, hiçbir şeyi kendilerine mâl etmezler. Düzce’deki bu kalabalık, Düzce’deki milli ve manevi değerlere sahip çıkan bir yapısını olduğu için hiç şaşırmadığını belirtti ve bizleri de tebrik etti. Biz teşkilatlarımızla çok iyi çalıştık. Biz dua ettik, Allah’ın rızasına uygun bir şekilde çalışacak teşkilat yapısını kuralım istedik. Duamızı kabul ettiği için de şükrediyorum.”“Bizim kapımız herkese açık”

Erbakan tarafından Milli Görüş anlayışından saptığı ifade edilen Saadet Partisi’nden, kendi partilerine gelmek isteyenlere karşı tutulacak tutuma da açıklık getiren Merttürk, şunları kaydetti:

“Bizim kapımız herkese açık. O programa CHP’li kardeşlerim de katıldılar. Biz herkesi kucaklayacağız. Düzceli değil, Türkiye ve Dünya’yı kucaklayacağız. İnsanların sömürüden kurtarılması için biz üzerimize düşeni yapacağız. İyi niyetle, Allah rızasını gözeterek, fitne fesat çıkartmadan gelmek isteyen herkese kapımız ardına kadar açıktır.”“Özlü’yü tebrik ediyorum”

Temizlik konusunda hassas olduklarını dile getiren Başkan Merttürk, ifadelerine Özlü’ye teşekkür ederek devam etti:

“Belediye başkanımız sayın Faruk Özlü’nün, temizlik konusunda başlatmış olduğu bu hareketi tebrik ediyorum. Şükranlarımı, sevgi saygı ve muhabbetlerimi sunuyorum. İnşallah Belediye Başkanı’mızın başlatmış olduğu bu hareketin çok olumlu sonuçlar getirmesini umuyorum.”

Haber: İ.İ.AYDOĞDU

banner710
Yorumlar (8)
Hak 1 yıl önce
Kongrenin başarılı olması birilerini rahatsız etmiş.Yeniden refaha fitne fesat çıkarmadan gelecek olan kişilere kapılarının ardına kadar açık olduğuna inanıyorum.
Faruk ş 1 yıl önce
Davaya zarar verecek insanlarda bırakın ayiklansin.
Faruk ş 1 yıl önce
Partimizin daha kurulum aşamasında bu kadar başarılı ilerleyişi bazılarınız çok korkutmus anlaşılan.hemen ak baba gibi sorun yanlış aranmaya başlanmış,herkesi kucaklayan ağımız gibi bu davaya zarar verecekleri de fitne çıkarıp dava ruhuna
memduh 1 yıl önce
sayın merrtürk hakkında şikayet çok kardeşliği ilk önce benimse o yüzden sizinle olmazzzzzz
METİN 1 yıl önce
SAYIN BAŞKAN HERKESİ NASIL SEVECEKSİNİZ İL BAŞKANLIĞINA ADAY OLMUŞ BİRİSİ BİRDEN DEĞİŞMİŞSİNİZ VE DAĞILMALAR NASIL OLACAK?
hasan kurt 1 yıl önce
kucakladığınız belli başkan aldığım duyumlara göre koltuk savaşı başlatmışsın zamanında ve arkadaşlar saf dışında kalmış yazık olmuş
Halk 1 yıl önce
İlk seçimde iktidar partisine katılır bir kaç tane milletvekilliği alırsınız.Partiniz de tarihin tozlu sayfalarında yerini alır.
Vatandaş 1 yıl önce
hayırlı ugurlu olsun bir dahaki seçimlerde 3 miiletvekili ve belediye başkanlıgını alabilecek yönetim düzceye hayırlı olsun.
19°
hafif yağmur