banner615

banner614

banner701

MERTTÜRK ÖNCÜ MEDYA’YI ZİYARET ETTİ

banner619

Yeniden Refah Partisi Düzce il yönetimi, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Öncü Medya Grubu'nu ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette Yeniden Refah Partisi’nin Düzce'deki çalışmalarına ilişkin açıklamalarda bulunana Merttürk, “Düzce iyi yönetilirse dünya markası bir şehir olabilir” dedi.

Siyaset 14.01.2020, 18:13
1239
MERTTÜRK ÖNCÜ MEDYA’YI ZİYARET ETTİ
banner682

Yeniden Refah Partisi Düzce il yönetimi, Öncü Medya Grubu'nu ziyaret ederek çalışanların 10 Ocak Gazeteciler Günü’nü kutladı. Merttürk gerçekleştirdiği ziyarette  Öncü Medya Haber Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal ile hasbıhal etti. Yeniden Refah Partisi’nin Düzce’de yaptığı çalışmalar hakkında konuşan Merttürk, “Tarım ve turizm desteklendiği zaman Düzce dünya markası bir şehir olabilir” dedi.
 
 “Halkımız bizi son kale olarak görüyor”
Halkın desteğini sonuna kadar hissettiklerini belirten Merttürk şöyle konuştu: “Öncü Medya yöneticilerinin ve çalışanlarının misafirperverliği için kendilerine teşekkür ediyor bu vesile ile gazeteciler gününü kutluyorum. Yeniden Refah Partisi olarak Düzce’de çok güçlü bir kongre yaptık. Burada bir rekor kırdık. Salonu patlattık diyebiliriz. Tabii bu halkımızın bize gösterdiği teveccühtür. Halkımız bizi son kale olarak görüyor. Halkımızın bize desteği çok büyük. Erbakan Hoca dediğimizde bu millette çok büyük bir ahde vefa görüyoruz. Düzce halkımıza bu konuda çok teşekkür ediyorum.”
 
“Biz Hakkı temsil eden bir partiyiz”
Yeniden Refah Partisi’nin hakkı temsil ettiğini belirten Merttürk şunları söyledi: “Biz gerçekten hakkı temsil eden bir  parti olduğumuzu düşünüyoruz. Erbakan Hoca kendi zekasını kişisel olarak kullansaydı Türkiye’nin sayılı zenginlerinden biri  olabilecekken kendisini Türkiye’nin ve tüm insanlığın kurtuluşuna adamış bir liderdir. Büyük projelere imza atan bir lider olan Erbakan Hocamızın yarım bıraktığı projeleri Yeniden Refah Partisi olarak tamamlayacağız.”
 “Düzce iyi yönetildiğinde dünya markası olabilir”
Düzce’nin iyi yönetildiği takdirde dünya markası bir şehir olabileceğini belirten Merttürk şunları kaydetti: “Düzce tarım ve turizmde desteklediği zaman dünya çapında bir şehir olabilir. Ama Düzce’de bunları görmemek bizi derinden üzüyor. Şehrimizin yaşanabilir bir şehir olması için uğraşıyoruz. Halkımız bize büyük destek veriyor. Düzce’nin sorunlarını inşallah çözüm noktasında yetkilileri zorlayarak elimizden gelen her şeyi yapacağız. Düzce bir çok sorunu çözebilecek çalışmalar ile yönetime talip olduğumuzu buradan belirtmek istiyorum. Buradan tüm Düzce halkına tüm kalbi duygularım ile şükranlarımı sunuyorum.”

 
Yorumlar (7)
noname 8 ay önce
onu bizde biliyoruz nasıl olacak onu bilmiyoruz
Kenan 8 ay önce
He olur çok olur salla. Ne dünya markası ne konuşuyon az inanılır şeyler söyleyin
Talihsiz talihli 8 ay önce
Yine aynı sloganlar, dünya markası, marka sehir,.kupon sehir, cazibe merkezi falan filan. Ayranı yok içmeye duzcenin gerisini sen anladın
Kusura Bakmayın 8 ay önce
Düzce ilçeden bozma,kendini dev aynasında gören bir şehircik. Liyakatsiz ve yeteneksiz yöneticilerle hiçbir oluru yok. Ne dünya kenti ? Komik...
Ali 8 ay önce
Cacık olmazzzz
Bayram türken 8 ay önce
iman varsa imkanda vardır.Biz seçim zamani dgl geçim zamanı halkımızın yanındayız.Agzınıza saglık sn.Nezir MERTTÜR başkanım.
nsm 8 ay önce
düzce bugünkü yönetici ak kafalari degistirmek istemedigine göre dünya markasi filan olamaz.
17°
açık