banner615

banner614

banner701

MHP’Lİ BAŞKANLAR ANTALYA’DA TOPLANDI

banner619

Milliyetçi Hareket Partisi’nin, il başkanları ve belediye başkanlarının katılımı ile gerçekleştirdiği kamp, Genel Başkan Dr. Devlet Bahçeli’nin konuşması ile başladı. MHP’li belediye sayısının arttığı değerlendirilen toplantıda, Düzce’de kazanılan başarı da kayda değer tutuldu. MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, “Düzce, Cumhur İttifakı’nı benimseyen bir il olduğu için Düzce’deki sonuçlar Türkiye’ye de yansıdı.” dedi.

Siyaset 20.04.2019, 18:15 20.04.2019, 18:18
2325
MHP’Lİ BAŞKANLAR ANTALYA’DA TOPLANDI
banner682

Geçtiğimiz hafta MHP’li milletvekilleri ile bir araya gelen ve bir dizi toplantı düzenleyen Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli bu kez il başkanları ve belediye başkanları ile bir araya geldi.

Cuma günü Antalya’ya giden Milliyetçi Hareket Partisi Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu ve 31 Mart’tan zaferle çıkan Belediye Başkanları kampa katılım gösterdi.

Antalya’da düzenlenen programın açılışı, Bahçeli’nin konuşması ile gerçekleşti. Belediyecilik ve Cumhur İttifakı’nın önemine vurgu yapılan toplantıda,  Milliyetçi Hareket Partisi’nin seçimlerde aldığı sonuçları da değerlendirdi.MHP’nin belediye sayısının arttığını belirten Bahçeli, yükümlülüklerin arttığını söylerken, kazananın Cumhur İttifakı olduğunu aktardı. İstanbul’da alınan sonuçları da değerlendiren Bahçeli,s eçimlere şaibe karıştığını ve seçimin tekrarlanması gerektiğini ifade etti.

Bahçeli’nin açılış konuşması ardından, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, belediye başkanları ve il başkanlarıyla bir toplantı düzenledi.“Düzce’deki sonuçlar Türkiye’ye de yansıdı”

Kamp dâhilinde gerçekleştirilen toplantı sonrasında değerlendirmede bulunan MHP İl Başkanı Caboğlu şu ifadeleri kullandı:

“Belediye başkanlarımızla birlikte katıldık. Toplantı oldukça olumlu geçti. Genel Başkanı’mız Milliyetçi Hareket Partisi’nin belediye sayısını arttırdığı dile getirdi. Kazananın Cumhur İttifakı olduğu vurgulandı. Düzce’nin seçimlerdeki başarısı kayda değer tutuldu. Düzce, Cumhur İttifakı’nı benimseyen bir il olduğu için Düzce’deki sonuçlar Türkiye’ye de yansıdı.”Önemli konuların 21 Nisan (yarın) konuşulacağı belirtilen kamp, toplantıların ardından saat 19.00’da sona erecek.

Haber: İ.İ.AYDOĞDU

banner710
Yorumlar (13)
düzceliler 1 yıl önce
bu yorumlarda dengesiz yorum yazanlara sesleniyorum siz nasıl iseniz yöneticiler de oyle olur siz hizmet dışında seyler beklediğiniz için size hizmet eden yok siz önce memleket sevdalısı adam (yönetici) yetiştirin cıkan duruma bakılacak olursa devlet bahceli endoğrusunu yaptı ben akp partili olarak 350 adet oyumu iki dönemdir vermiyorum neden sen önce adaylarını bize bir sor gönderdiğin yerel yön başkanına veya dışarıdan ithal ettiğin vekile değil o kendi kendine yaptı reis
asker61 1 yıl önce
bahçeli kutlasa ne yazar kutlamasa ne yazar ülkeyi bölmekte kesin kararlı çünkü bugünkü son yaptığı konuşma bardağı taşırdı
adam 1 yıl önce
haybiye ilahiiii diye bağırmıyom..poza bak ya eli nerde bi bakın yaaaa
Yavuz 1 yıl önce
Syn bahçeli bu kazanan adayların tamamı kendi mahallelerine muhtar aday olsun seçilme olasılıkları yok kazanmalarının tek sebebi iktidara karşı tepkidir bu böyle biline
Ahmet 1 yıl önce
Yaw bırakın bu işleri ittifak var diyorsunuz belediyeleriniz işçi kıyımı yapıyor.ayıptır be
İyi bilen 1 yıl önce
Kesin vatanı kurtardılar lan 4 şehit var bırakın İst mazbatasını ülkeye çözüm üretin
adam 1 yıl önce
bi girme aryaa ilhamiii.düzcede gezdin kaybetik o ilçe beldede gezseydin oralarıda kaybederdik
adam 1 yıl önce
ya illaaa bir yere kaynıycan ilhamiiii.çık aradan da nemalanmaaaa..ilçelerde gezseydin onları kazanamazdık zaten.düzcede gezdin kaybettik
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
14°
kapalı