banner614

banner701

ÖZLÜ: BURAYA AYRI BİR ÖZEN GÖSTERECEĞİZ

banner619

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, ikamet ettiği Konuralp’te kurulan Cuma Pazarının ziyaret etti. Talep ve önerileri tek tek dinleyen ve not aldıran Özlü, buradaki sorunları bildiğini ve Konuralp’e ayrı bir özen göstereceklerini söyledi.

Siyaset 11.05.2019, 09:54 12.05.2019, 18:37
2856
ÖZLÜ: BURAYA AYRI BİR ÖZEN GÖSTERECEĞİZ
banner682

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü Konuralp’te inceleme gezisi yaptı. Burada ikamet ettiğini söyleyen Başkan Özlü “Vatandaşların talep ve beklentilerini biliyorum, daha önce söz verdiğimiz gibi buraya ayrı bir özen göstereceğiz” dedi.Konuralp’te kurulan Cuma pazarı esnafını ziyaret eden Başkan Dr. Faruk Özlü, pazarda alış veriş yapan vatandaşların da büyük ilgisini gördü. Belediye başkanını karşılarında gören vatandaşlar Konuralp’in ihtiyaçlarını aktardı ve en büyük beklentinin doğalgaz olduğunu belirtti.Vatandaşları can kulağı ile dinleyen Başkan Özlü “Doğalgaz kullanımını bu bölgede yaygınlaştırılacak. Doğalgazın yaygınlaşması için tüm kurumlarla gereken görüşmeyi yapacağız, üstümüze düşen neyse yerine getireceğiz. Bu konuda imar çalışmalarını incelemek lazım. Ayrıca çocuk oyun alanı talebiniz var bunun için de gereken incelemeyi yapacağız. Burası sit alanı olarak ilan edildi biliyorsunuz. Bunun için müze müdürlüğü ile görüşelim buna göre hareket edelim” ifadelerini kullandı.

Vatandaşların taleplerini ekibine not aldıran Başkan Özlü kendisine ilgi gösteren vatandaşlara teşekkür etmeyi de ihmal etmedi. (İHA)

banner710
Yorumlar (9)
konuralpli 1 yıl önce
hem beledıyede calısıp maas alıp hem muhtar olunabılıyormu merak ettım sımdı bu gercekten normal bıseymi ?
vatandaş 1 yıl önce
Kaldırım işgalini önleyin sayın başkan. Park yasağı olan sokaklarda denetimi artırın. Örnek İsmetPaşa okulu. Okulun giriş kapısında, bahçe tarafında parklanma yasak olduğu halde yapılıyor.
halil 1 yıl önce
şöför beyle görüşün o halleder
Tarafsız taraf 1 yıl önce
Sayın Başkanım köylere de doğalgaz istiyoruz temiz bir çevre için
Konuralp'mi kaldı. 1 yıl önce
Aman aman özen göstemeyin. 17 yıldır siz özen gösterecez dedikçe Konuralp, kimliğini, dokusunu, güzelliğini kaybetti. Yollar çukur tarlası, çevre temizliği unutuldu.
Gölge etmeyin. 1 yıl önce
Tarihi M.Ö. Üçbinli yılara dayanan Konuralp mahvoldu. Yıllarca çevre köylere nahiye olarak hizmet veren konuralp'i mahalle yapacaz dediniz, onu da yapamadınız. Sorunları biliyorlarmışşş!..
Yollll 1 yıl önce
Yolll yol yol yooollll
YAVUZ0881 1 yıl önce
Ben bilmez miyim ne özen gösterilir her defasında makaracılar sizi düzce tamam oldu kaldı konuralp
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
20°
parçalı bulutlu