banner615

banner614

banner701

PAZARCININ DUYGULANDIRAN SÖZÜ

banner619

Milletvekili Celal Erbay halk günü toplantısında, emekli maaşları ve teşvik konusunu yarınki grup toplantısında Başbakan'ın açıklayacağını söyledi.

Siyaset 04.01.2010, 17:34
219
PAZARCININ DUYGULANDIRAN SÖZÜ
banner682

Milletvekili Celal Erbay her hafta yaptığı halk günü toplantılarına devam ediyor.
Erbay Ocak ayının ilk Pazartesi günü halk günü toplantısında, emekli maaşları ve teşvik konusunun 5 Ocak Salı günü AK Parti Grup toplantısında Başbakan'ın açıklayacağını söyledi. Halk günü toplantılarına devam eden ve yeni yılın ilk haftası Gümüşova'ya giderek vatandaşların sorunlarını dinleyen Erbay, "Vatandaşlarla iç içe olmak çok güzel. Elimden geldiği kadar en uç noktalara kadar giderek halkın sorunlarını dinliyorum. Bugün Gümüşova'da ziyarette, pazar yerinde bir pazarcının 'Milletvekilleri genellikle seçim zamanları halkı dolaşıp sorun dinler ama siz seçime daha bir iki yıl olduğu halde halkla iç içesiniz' sözleri beni duygulandırdı." ifadelerini kullandı.
Milletvekili Erbay ayrıca halk günü toplantısında yaptığı basın açıklamasında emekli maaşları ve teşvik sorularına cevap olarak 5 Ocak Salı günü yapılacak olan AK Parti grup toplantısında sayın Başbakan'ımızın açıklamasını bekliyoruz" dedi.

Yorumlar (0)
16°
açık