banner615

banner614

banner620

ŞAHİN: BANA İHRAÇ TEBLİGATI ULAŞMADI

banner619

MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, Tokyo’ya gidecek olan Filenin Sultanları ile ilgili sosyal medya hesabından büyük tepkiye neden olan bir paylaşım yapan MHP’li Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin’in MHP belediye başkanları listesinden düşürüldüğünü duyurdu. Konu hakkında bilgi aldığımız Şahin ise MHP’den ihraç edildiğine dair kendisine herhangi bir tebligat yapılmadığını belirterek, “Yaşanan süreci mahalle baskısı olarak değerlendiriyorum. İlerleyen günlerde gerekli değerlendirmeleri yaparız.” dedi.

Siyaset 15.01.2020, 11:13 15.01.2020, 16:57
5003
banner650

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin’in A Milli Kadın Voleybol Takımı hakkında yaptığı paylaşım hem büyük tepki çekti hem de partisiyle bağlarının kopmasına yol açtı.

Tepki çeken paylaşım
Başkan Şahin, dün facebook hesabı üzerinden A Milli Kadın Voleybol Takımı'nın Almanya'yı yenerek Tokyo'da olimpiyatlara katılma hakkı kazanması sonrası yaptığı paylaşımda, "Allahu Teala'nın örtünün vücut hatlarınız belli olmasın emrine karşı çıkarak, açılıp saçılacaksın, kendini teşhir edeceksin sonra da Tokyo'ya gidiyoruz diye sevineceksin. Dünya şampiyonu olsan ne yazar. Müslüman kadın adap ve haya sahibidir. Yaptığı her işte Allah rızası gözetir. Dinimize göre kadınlar kendi aralarında spor yapabilirler. Erkekler huzurunda açık saçık olarak değil.” ifadelerini kullandı.

Bu mesaj kısa sürede Türkiye gündemine oturdu. Büyüyen tepki ve eleştiriler üzerine beklenen oldu ve MHP’den ‘Birol Şahin’ açıklaması geldi.

“Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, belediye başkanları listemizden düşürülmüştür”
Açıklama, MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz tarafından twitter üzerinden yapıldı.
Durmaz, yaptığı açıklamada, "Milletçe haklı gururumuz olan Filenin Sultanları halkında, yapmış olduğu çirkin paylaşımı nedeniyle; Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli beyin talimatlarıyla, Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, belediye başkanları listemizden düşürülmüştür. Kamuoyuna saygıyla duyurulur..." bilgilendirmesi yaptı.
“Bana ihraç tebligatı ulaşmadı”

Bunun üzerinde telefonla görüştüğümüz Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, kendisine partiden ihraçla ilgili bir tebligat ulaşmadığını vurguladı. Yaşanan süreci ‘mahalle baskısı’ olarak değerlendiren Başkan Şahin, “İlerleyen günlerde gerekli değerlendirmeleri yaparız.” şeklinde konuştu.
 

banner626
Yorumlar (60)
Kasabalı 1 ay önce
Yobazsınız yobaz gereksiz eleştirinin sonuçlarını gördük. Siyaset yapın kaliteli siyaset. Kapanan Allah için kapanmayan hesabı Allah’a veriyor sizlik bir durum yok. Herkes işine baksın işini yapsın
vatandaş 1 ay önce
Düzce ne çektiyse senin gibi ağzından çıkanı kulağı duymayan kara cahil, dengesiz, eğitimsiz siyasetçilerden çekti. Hiç mi utanman sıkılman yok Tebliğatı sana toplum verecek merak etme.
Erkan şafak 2 ay önce
Birol Şahin bey sadece doğruları söylemiştir. Bunlar dile getirilmediği için kanıksanmış oldugumuz sanilmasin. Açılıp saçılmak muslumam isi degildir
anka zor 2 ay önce
sana teblikat ulaşmasına gerek yok bundan sonra zaten ananın evinde oturacaksın milliyetsiz yobaz
Kudret 2 ay önce
Birol Şahin en güzel lafı soyledim simdi ise baskaları Müslümanız diye konusur sen gereken seyi yaptın
aksakallı 2 ay önce
birol senkendikendini ihrac et ister amerikaya istersen rusyaya seni ancak orası paklar
Vatandaş 2 ay önce
Herkes önce aynaya baksın ondan kendi musebesini yapsın yeter hep böyle lüzumsuz işlerlemi gündeme gelecegiz bak boluya sakaryaya ereyliye ne hizmet yapmiş beledıye başkanları mhp ye tavsiyem başkalarının görev vermedıklerine görev vermesınler kaynaşlı halkına hizmet yap
kaynaşlılı 2 ay önce
şu adamın suratında nur yok..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
parçalı bulutlu