banner615

banner614

banner701

SEÇİM ÇALIŞMALARINA DESTEK İÇİN İSTANBUL’DA

banner619

Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım’a 23 Haziran'da yapılacak seçimler öncesinde destek olmak için sahada çalışmalar yürüten Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, İstanbul Avrupa Yakası Düzceliler Derneği Lokali'ne ziyarette bulundu.

Siyaset 14.06.2019, 18:58 15.06.2019, 15:16
1178
banner682
Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım’a 23 Haziran'da yapılacak seçimler öncesinde destek olmak için sahada çalışmalar yürüten Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, İstanbul Avrupa Yakası Düzceliler Derneği Lokali'ne ziyarette bulundu."Yıldırım’ın kazanması Düzce için çok önemli"

65. Hükümet'te kendisi Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı yaparken, Yıldırım'ın Başbakan olduğunu anımsatan Özlü, aynı kabinede birlikte görev yaptığı Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım'a destek istedi.Belediye Başkanı ve eski Bakan Dr. Faruk Özlü şunları söyledi: "Sayın Binali Başkanımız benim bakan olduğum kabine de başbakanımızdı dolayısı ile Düzce için bizim için Binali Bey’in İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olması bizim için çok faydalı olacaktır. Kendisi geçtiğimiz günlerde Düzce’ye geldi. Bizlere ayrı bir önem veriyor. Bu kapsamda ben de sizlerden Binali Bey için destek istiyorum. Sizlerden şunu rica ediyorum iki adayı karşılaştırın bakalım malum aday Başkanlık yaptığı ilçede ne gibi hizmetler yapabilmiştir. Bunları görüyoruz. Ama Binali Yıldırım Türkiye'mizde çok önemli hizmetler yapmıştır. Kendisini İdo Genel Müdürlüğü'nden tanıtım proje adamı, iş bitirici ve teknik hızlı düşünen değerli bir kişiliğe sahiptir. Bir Düzceli olarak Binali Yıldırım’ın kazanması Düzce için de çok önemli görüyorum.”Düzce’nin ulaşım sorununda optimizasyonu sağlayacak görüşmeler yaptığını ileten Dr. Faruk Özlü ‘İstanbul’da ki  hemşehrilerimizle daha sık bir araya geleceğim’ diyerek konuşmasına son verdi.  

Haber: C.ÜSTÜNER
Yorumlar (17)
Hani Adalet, hak... 1 yıl önce
Halkın iradesiyle seçilmiş başkanın, garabet kararla elinden alınan başkanlığı bu kez devlet desteğiyle tekrarmı olacak? Hani Düzce'ye hizmet? Devletin imkanları birkişiye özel olurmu?
AKPINAR 1 yıl önce
Sn özlü Düzce bitti İst damı sıra bir avuç memleketi 4 donemdir akp yönetiyor ve hala dağ gibi sorunları var Düzce min bırak İstanbul u sen Düzce yi kurtar yeter bu millet size yetkiyi Düzce için verdi ne işin var İstanbul seçiminde ....?
belediyci 1 yıl önce
sayın başkan ANKARA ,İSTANBUL V.B illeri gezmek yerine ÇALIŞAN PERSONELİNİZİN MAAŞLARINI ZAMANINDA YATIRSANIZ..... NASIL OLUR ACABA BU MİLLET SİZİN GİBİ HEM BAKANLIK MAAŞI HEM BELEDİYE BAŞKANI MAAŞI HEMDE PROJE ÜCRETİ ALMIYOR BU KONU HAKKINDA SİZİ HASSAS OLMAYA DAVET EDİYORUMMMMMM KÖTÜ HABER TEZ YAYILIR BİLİRSİNİZ MUHASEBE ÇALIŞANLARINIZ 2-3 HAFTA DAHA MAAŞLARI SALLAYIN DEDİĞİNİZİ SÖYLÜYOR İŞÇİNİN SABRINI SINAMAYIN !!!!!!!!!!!!
Ayiptir be 1 yıl önce
17 yildir iktidarda olan ak parti miladini doldurmustur.
Haydi gule gule
Varsa yoksa imamoğlu
Gerisi hikaye
HAMİDİYELİ 1 yıl önce
OY VERMEYEDE GİDERSİNİZ ARTIK FARUK BEY,NASIL OLSA BİR FIRSAT DAHA VERDİLER SEÇİM İÇİN
Selim 1 yıl önce
He he eminim daha sık bir araya gelir..
erbay 1 yıl önce
65.hühümet ...belediye başkanınımız Sayın Özlü sen düzceye dön.Ne varsa Düzcede var..
düzceli 1 yıl önce
Allah aşkına size ne istanbul secimleri siz önce düzce icin ne yapıyorsunuz açılış toplantılar dühün davetlerinden başka yeter artık eski sayın bakanım düzce için ne olur bir şeyler yapın gelir getirecek düzceli işci kardeşlerim maaşlarını alamıyorlar krızden dolayı bir de şu suriyi yeleri düzceden gönderin yeter artık onlara baktıhımız çoluklarımız alıp dişarıya cıkamıyoruz bun ların yüzünden sanki bize kezecekler gibi bakıyorlar yeterrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
30°
parçalı bulutlu