banner615

banner614

banner701

TAYHAN, ADAYLIKTAN ÇEKİLDİ

banner619

Geçtiğimiz aylarda yapılan Düzce Muhtarlar Derneği kongresinde başkanlığa aday olan Erol Tayhan 16 Ocak'ta yapılacak Genel Kurulda aday olmayacağını açıkladı. Erol Tayhan "Bağımsız Düzce Muhtarlar Derneği kurulması gerekiyor" dedi.

Siyaset 04.01.2010, 18:09
229
TAYHAN, ADAYLIKTAN ÇEKİLDİ
banner682

Geçtiğimiz aylarda yapılan Düzce Muhtarlar Derneği kongresinde Erol Tayhan başkanlığa aday olmuş ve bir oy farkla seçimi kazanmıştı. Fakat yapılan itiraz üzerine genel merkez tarafından seçimler iptal edilmiş geçici başkan ataması yapılmıştı.
Genel merkez tarafından yapılan atamayla başkanlığa eski başkanlardan Ahmet Yılmaz getirilmiş ve derneği kongreye götürene kadar görev yapması istenmişti.
Yapılan toplantılar sonucunda derneğin 16 Ocak 2010 tarihinde kongre yapması kararı çıktıktan sonra bir önceki seçimde aday olan Duraklar Köyü Muhtarı ve Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erol Tayhan bu seçimde aday olmayacağını açıkladı.
Düzenlediği basın toplantıyla kararını açıklayan Tayhan, "Bu seçimde aday olmuyorum ve genel merkezin bundan sonra yapacağı hiç bir çalışmanın içine girmiyorum. Benim arzum bağımsız düzce muhtarlar derneğinin kurulması ve tüm muhtarların bu çatı altında toplamasıdır" dedi.

Yorumlar (0)
10°
açık