banner615

banner614

banner746

TAZE ÜYE KATIRCIOĞLU DA KATILDI

banner751

Bir dizi temas ve ziyaretlerde bulunmak üzere ilimize gelen Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, akşam Konak Düğün Salonu’nda verilen iftara katıldı. Partililerin yoğun katılım gösterdikleri iftarda MHP’den İyi Parti’ye geçen hatta partinin kurucu üyelerinden olan ve dün itibariyle Demokrat Parti saflarına geçtiği öğrenilen Ercan Katırcıoğlu da hazır bulundu.

Siyaset 26.05.2019, 21:14 28.05.2019, 15:28
3173
banner747
Bolu ziyaretinin ardından bugün bir dizi temas ve ziyaretlerde bulunmak üzere ilimize gelen Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, akşam da parti tarafından verilen iftara katıldı. İlimiz basın kuruluşlarını ziyaretinin ardından DP İl Teşkilatına geçerek gündemdeki konular hakkında istişarede bulunan Genel Başkan Uysal, Konak Düğün Salonu’nda düzenlenen iftar programında partililerle biraraya geldi.


DP il ve İlçe teşkilatları başkan ve yardımcılarının ilgi gösterdikleri iftarda dikkat çeken bir isim de vardı.MHP’den İyi Parti’ye geçen hatta partinin kurucu üyelerinden olduğu bilinen Ercan Katırcıoğlu’nun dün itibariyle partisinden istifa ederek Demokrat Parti saflarına katıldığı öğrenildi. Taze partili Ercan Katırcıoğlu da iftara katılım sağladı.Programda konuşan ve partililerle beraber orucunu açan Genel Başkan Gültekin Uysal, önümüzdeki 23 Haziran İstanbul seçimlerine katılmadıklarını hatırlatarak, seçim sonuçlarının ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olmasını diledi.  
Ezanın okunmasıyla beraber oruçlarını açan partililer, siyasi gündemde hakkında istişarelerde bulunarak sohbet etme imkanı buldular.

 
Yorumlar (13)
Hakan Seyda 1 yıl önce
Bu yorumları yapan bazı İP liler ve İP sizler Ercan hocayı seyretmeye devam edin... Acınızı anlıyoruz. APO CU VE FETO CU OLMADIĞI İÇİN sıkıntınız çok büyük olacak...
YAVUZ0881 1 yıl önce
Hocam bune hız radara girdin
el hayaaa 1 yıl önce
katırcı maşAllah sendede çegene misili yüz varmış bakıyorum caddede çokta rahat yürüyorsun çok fazla kafanı kaldırmıyorsun sana yazacağım makale misali yazacağım çok sözlerim var ama bende kalsın EDEP YA HUU yetermi??
Ahmet 1 yıl önce
Nedense ercani gorunce afyin vekili rahmetli kubilay uygun aklina geliyor
Asabi 1 yıl önce
Yeni Asya cemaati de oradadır! Belirtelim. Üstadın mirası sanki parti...
DÜZCELİ 1 yıl önce
MHP İLE İYİ PARTİYİ UCURDU SIRA DP DE HAYRINI GÖRSÜNLER
Sessiz çoğunluk 1 yıl önce
bütün derdiniz RTE değil mi? hadi bakalım uğraşın durun olmadı Müslüman düşmanı chpkk ile olmadı Müslüman katililleri hdpyle iş tutun birlik olun. bu millet sizi de gömer sandığa. demedi demeyin.
vatandaş 1 yıl önce
Taze partili, taze üye ne ya? Gidin eski kankanız doğa kolejinden türkçe öğretmenlerinden destek alın.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
28°
açık