banner615

banner614

banner701

TEDAVİSİ DEVAM EDİYOR

banner619

Meclis Adalet Komisyonu'nda rahatsızlanan Düzce’den sorumlu CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, Korona şüphesi ile hastaneye kaldırıldı. Koronavirüs testi yapılan Tanal’ın tedavisinin devam ettiği öğrenildi.

Siyaset 03.07.2020, 14:49 03.07.2020, 15:17
1270
TEDAVİSİ DEVAM EDİYOR
banner682

Çoklu baro düzenlemesi Meclis Adalet Komisyonu’nda görüşülmeye başladı. Görüşmelere bugün devam edilecek. Dünkü toplantı sırasında rahatsızlanan CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal hastaneye kaldırıldı. Tanal, komisyon görüşmeleri esnasında milletvekili arkadaşlarına, terlediğini ve boğazının ağrıdığını söyledi. Bunun üzerine CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel ve bir grup milletvekili Tanal’ı Koronavirüsü testi yapılması için Meclis revirine götürdü. Test yapılan Tanal, kontrolün ardından ambulansla hastaneye kaldırıldı. Yaşanan olay üzerine Tanal’ın komisyonda oturduğu koltuk dezenfekte edildi.

TOPLANTIYA ARA VERİLMİŞTİ

Vekiller, dün corona virüsüne karşı sosyal mesafe önlemlerinin alınmadığı salonda toplantı yapılmasına tepki göstermiş, yaşanan gerginliğin ardından toplantıya ara verilmişti.

Yorumlar (10)
SİZİN GİBİLER YÜZÜNE DÜZC 1 ay önce
YORUMLARA BAKIYORUMDA YAZIK ÇOK YAZIK M.TANAL’IN NE KÖTÜLÜĞÜNÜ GÖRDÜNÜZ ONUN SAYESİNDE DÜZCE’MİZİN SORUNLARI MECLİS KÜRSÜSÜNDEN DİLE GETİRMESİ Mİ ZORUNUZA GİDİYOR. ONUN SAYESİNDE DÜZCE HALKI SEÇTİĞİ VEKİLLERİ MECLİSTE YÜZLERİNİ GÖRÜYOR. SORUYORUM SİZE AKP VE MHP MİLLETVEKİLLERİNİ TOPLA 1 TANE MAHMUT TANAL EDİYORMU? SEÇİLİRKEN DÜZCE’DE GÖRÜNMEZLER, SESLERİ SOLUKLARI ÇIKMAZ DÖNEMLERİ BİTER KIYAK EMEKLİ OLURLAR. NASIL VİCDAN SAHİBİSİNİZ YORUMCULAR. AKP’DEN 18 YILDA 2 BAKAN TONLARCA M.VEKİLİ, TONLARCA B.BAŞKANI ÇIKTI SONUÇ KOCAMAN SIFIR YAZIK ÇOK YAZIK.
mete 1 ay önce
Düzce deki millet vekilleri sadece parmak kaldırmak için maaş alıyorlar, bu adam Düzcenin derdini Düzceli vekillerden daha çok gündeme getirmiş çözüm aramıştır, yorumlara bakılınca sonunuzun geldiğinin farkındasınız..
Kemal kaya 1 ay önce
Gecmis olsun acil sifalar
Ahmet 1 ay önce
Allah tan şifa dilerim
İsmail saymaz 1 ay önce
Hadi inşAllah
Akp li 1 ay önce
Hastalık kötü Allah tüm hastalara acil şifalar versin
daha beter 1 ay önce
virüse yazık oldu.
düzceli 1 ay önce
Virüse geçmiş olsun.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
32°
açık