banner615

banner614

banner701

TERÖRLE MÜCADELEDE KARARLILIK VURGUSU

banner619

İdlib'de rejim güçleri tarafından yapılan saldırıda şehit düşen askerlerimizden Halil Demir'in Pamukova'nın Hayrettin Köyü'nde gerçekleşen cenaze törenine İYİ Parti heyeti de katıldı. İl Başkanı Er, yaptığı açıklamada, "Yüreğimiz yandı. Terörle mücadelede topyekün kararlılık ve işbirliği içerisinde hareket etmek gerekmektedir." ifadesini kullandı.

Siyaset 05.02.2020, 12:06 06.02.2020, 10:28
3626
Suriye’nin İdlib kentinde rejim unsurlarının hain saldırısı sonucunda şehit düşen kahraman 4 askerimizden Halil Demir'in Pamukova'nın Hayrettin Köyü'nde gerçekleşen cenaze törenine İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er ile İYİ Parti Gümüşova İlçe Başkanı Ramazan Özdemir de katıldı."Yüreğimiz bir kez daha yandı"
İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, yaptığı yazılı açıklamada, "Saldırıya uğrayarak şehit olan askerlerimizden hayatını kaybeden şehitlerimize Allah'tan rahmet kederli ailelerine ve milletimize baş sağlığı diliyorum. Millet olarak yüreğimiz bir kez daha yandı. Terörle mücadelede topyekün kararlılık ve işbirliği içerisinde hareket etmek gerekmektedir." ifadelerini kullandı."Milletimizin başı sağ olsun"
Türkiye'nin birlik ve beraberliğine, Türk milletinin barış ve huzuruna yönelik bu tür menfur saldırıları bir kez daha lanetlediklerini belirten Er, “Milletimiz birlik ve beraberlik içinde hiç olmadığı kadar büyük bir kararlılıkla terör belasının kökünü kazımaya kararlıdır. İçeriden ve dışarıdan buna engel olmaya çalışacakların da buna gücü yetmeyecektir. Bu vesile ile şehit olan kahraman askerlerimize Allah'tan rahmet, kıymetli ailelerine başsağlığı diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun" dedi.
Yorumlar (2)
Duzceli 9 ay önce
ittifak yaptığınız adamlar terörü besliyor..o kadar yüzsüzsünüz ki
vatan1 8 ay önce
haburda,çadır tiyatrosunu Akşener kurdurmuştu,hatırlattığınız iyi oldu.!!!!
14°
parçalı az bulutlu