banner615

banner614

banner701

"TEŞEKKÜRLER SAYIN CUMHURBAŞKANIM"

banner619

AK Partili idareci ve siyasiler fındık fiyatının Giresun kalite için 22.5 lira, levant kalite için ise 22 lira olarak belirlenmesi dolayısıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve süreçte emeği geçenlere yayımladıkları mesajlarla teşekkür etti.

Siyaset 28.07.2020, 16:47 29.07.2020, 14:33
2330
"TEŞEKKÜRLER SAYIN CUMHURBAŞKANIM"
banner682

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yüzde 50 sağlam iç esasına göre Giresun kalite kabuklu fındık için Toprak Mahsulleri Ofisi'nin kilogram alış fiyatının 22,5 lira, levant kalite fındık için ise 22 lira olarak açıklaması Düzce'de memnuniyetle karşılandı. AK Partili idareci ve siyasiler fiyat sevincini sosyal medya paylaşımları ile gösterdi.

"Üreticimize hayırlı olsun"

AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır, fındık fiyatını "‪Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, 2020 fındık fiyatını, Giresun 22.5 TL. Levant Fındık 22 TL olarak açıkladı. ‪Her daim fındık üreticimizin yanında olan Cumhurbaşkanımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Üreticimize hayırlı olsun inşaallah." şeklinde değerlendirdi.

"Bereketli bir hasat dönemi dilerim"

AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir  ise "2020 sezonu fındık fiyatlarını; Sayın Cumhurbaşkanımız Giresun kalite fındık 22.5 TL, levant kalite fındık 22 TL olarak açıkladı. Fındık üreticisinin her daim yanında olan Sayın Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve süreçte emeği geçen herkese teşekkür ederim. Üreticimize çifte bayram olacak inşaallah. Bereketli bir hasat dönemi dilerim." paylaşımında bulundu.

"Cumhurbaşkanımıza şükranlarımızla"

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, yaptığı paylaşımda, "Geliştirilen politikalarla ülkemizin tarım kapasitesini üst seviyelere taşıyan hükümetimiz, Cumhurbaşkanımızın liderliğinde fındık üreticilerimizin yüzünü bir kez daha güldürdü. 2020 sezonu fındık kilogram fiyatı 22,5 TL. Cumhurbaşkanımıza şükranlarımızla..." ifadelerini kullandı.

"Üreticimize ve milletimize hayırlı olsun"

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin ise Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açıklanan fındık fiyatın için "‪İlimizin tarımsal alanda geçim kaynaklarından başlıca olanı "fındık" için Sayın Cumhurbaşkanımız tarafından TMO alım fiyatı 22.50₺/22.00₺ olarak açıklanmıştır. Üreticimize ve milletimize hayırlı olsun. Teşekkürler Sayın Cumhurbaşkanım..." değerlendirmesinde bulundu.

Yorumlar (10)
atakan 2 hafta önce
şu Faruk Özlüyü bu şehrin başina nasıl illet oldu hayret ediyorum,
Koylü 2 hafta önce
Osb lerine yatırımcı cekmelıyız buraların sorunlarını cözmelıyız sadece findiga baglı olmamalıyız
Mustafa 2 hafta önce
Düzcemize hayırlı olsun düzcemizi kurtaracak projelere agırlık verlim mesela efteni göl asar karaca suni göller tabist park projelerı düzceyi ucurur lütfen
Düzceli.. 2 hafta önce
Bize, düzce'liye verdiğin dayanma güce için şükürler olsun Allahım..depremin 20 inci yılında hala prefabrik okullar ve öğretmen evi var.. Yollar ve yatırımlar konusunda yakın çevrenin en garabet durumundayız..
Yamalı Pantalon 2 hafta önce
Düzce'ye ve Düzceliye bir gram faydası olmayan seçilmişlerimiz. Maalesef cahillikmi, mecburiyetmi seçtiriyor bilemedim.
castro 2 hafta önce
şimdi fındık 22,5 diye açıklandı çok güzel bir fiyat fakat TÜCCARIN ELİNDE OLAN FİYATTA bakalım birde sayın vekiller böyle fotolarda mutluluk pozu olmuyor bizim vekillerimizde varmış ara sıra görmek gururlandırıyor bizi diyorum bir vatandaş olarak bizimde vekillerimiz varmış
Mert Çetinkaya 2 hafta önce
İcraat yapan zaten cumhurbaşkanı siz boş boş gezin hiçbir degeriniz yok oy verdik pişmanız.
Esnaf 2 hafta önce
Hadi oradan yarısını geri çekin sizi görende millete hizmet ediyor sanır
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16°
açık