banner615

banner614

banner701

“TÜRK ORDUSU FETÖ’CÜ DARBEYİ EZDİ!”

banner619

Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Bedri Gültekin, Düzce'de yaptığı basın açıklamasında, 15 Temmuz Darbe Girişimi sırasında darbecileri ezenlerin en başında Türk ordusu olduğunu belirterek, “Türk ordusu Türk milletinin en değerli varlığıdır.” dedi. Ayrıca AK Partili belediyeler aracılığıyla konulduğunu savunduğu askeri kışlaların önündeki çöp kamyonlarının çekilmesi gerektiğini söyledi.

Siyaset 31.07.2016, 15:44
736
“TÜRK ORDUSU FETÖ’CÜ DARBEYİ EZDİ!”
banner682
Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Bedri Gültekin, çeşitli temaslarda bulunmak üzere Düzce'ye geldi. Vatan Partisi İl Binası'nda basının karşısına geçen Gültekin, gündeme dair açıklamalarda bulundu. İl yönetiminin de hazır bulunduğu basın açıklamasında Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Bedri Gültekin, hükümeti hedef aldı.

“Askeri kışlaların önündeki çöp kamyonlarını çekilmelidir”

15 Temmuz’daki FETÖ’cü darbe girişiminin ardından iktidarın, AK Partili belediyeler aracılığıyla Türkiye’nin hemen her tarafında askeri kışlaların önünü çöp kamyonları ve araçlarla kapattığını öne süren Gültekin, bu uygulamanın hâlâ devam ettirildiğini ve bu araçların çekilmesi gerektiğini söyledi.

“Darbecileri ezenlerin en başında Türk ordusu vardır”

15 Temmuz darbe girişimini Türk ordusunun yapmadığını kaydeden Gültekin, tam tersine Türk ordusunun ezici çoğunluğu ile girişimin karşısında olduğu için darbecilerin ezildiği  değerlendirmesinde bulundu.

“Türk ordusu Vatan Savaşı'nda her gün şehitler vermeye devam ediyor”

Türk ordusunun bir yıldır 600 kadar mensubunu şehit vererek vatanını savunduğunu kaydeden Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Bedri Gültekin, özetle şu görüşlere yer verdi: “Türk ordusu Türk milletinin en değerli varlığıdır. Vatan Savaşı’nı bir yıldır başarıyla sürdüren işte bu Ordu’dur. 15 Temmuz’daki FETÖ’cü darbe de işte bu ordu tarafından ezildi. Türkiye’mize yönelik emperyalist ve bölücü tehdit devam ediyor. Türk milleti bu tehdide ordusuyla karşı koyacaktır. Onun için Türk ordusunun saygınlığını korumak en başta hükümetin görevidir.”

Haber;

 C. ÜSTÜNER

Yorumlar (4)
Haydar 4 yıl önce
Hale Hanım Kimsenin Perinçek düşmanlığı yaptığı yok.Siz kendi kendinize rüya görmeyin.Sizin gibi düşünmeyenler Perinçek düşmanı mı oluyor.Çok yanlış.
Hale 4 yıl önce
Perinçek düşmanlığı yapa yapa.ülkeyi böldünüz.farkındamısınız.
doğrusu 4 yıl önce
Bence tam tersi olacak. Türk Milleti, Başkomutanının emriyle ordusunu FETÖ cülerin elinden kurtardı... Gerçekleri çarpıtmayalım...
Düzceli 4 yıl önce
Can diye müzmin perinçek düşmanı vardı her habere yorum yazardı sesi sepete girdi yav fetöcümüdür nedir, can rumuzlu üç harfli geldiysen üç kere masaya vur bre
18°
kapalı