banner615

banner614

banner701

YEMENİCİ’NİN DAMADI YEMENİCİ'YE RAKİP

banner619

Ak Parti’nin yerel siyasetteki beyin takımından olan ve danışman kadrosuyla Düzce’de çalışan Burçin Sarıcan, bu şartlarda açıklama yapmak için erken olduğuna işaret ettikten sonra, aday adayı olmayı düşünmesi durumunda “damat” olduğu halde Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici lehine adaylıktan çekilmeyeceğine yönelik sinyal verdi.

Siyaset 13.10.2018, 11:01 13.10.2018, 17:21
2406
banner682

Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici’nin aday adayı olması durumunda kendisine karşı aday adayı olma konusunda ise net bir açıklama yapmayan Burçin Sarıcan, aday adaylık süreci için takvimin henüz başlamadığını, kendisinin de gerekli istişareleri henüz yapmadığını ifade etti.

Sarıcan, aday adaylığını düşündüğü taktirde kimsenin lehine bu adaylıktan çekilmeyi düşünmeyeceğini de sözlerine ekledi.

Haber: S. ŞEN

Yorumlar (9)
Genclik 1 yıl önce
Okan yanmaz gelsin akcakocanin bu adamla ihtiyaci var
yorumcu 1 yıl önce
cüneyt yemenici kendini çok beğenmiş egosu yüksek biri.asla halkın adamı olamaz.aday göstermezler.havalı çok.bu adam başka bir makamda olsa randevu alamazsın.nerden geldiğini bileceksin.bilmezsen seni yerler.
Murat çakır 1 yıl önce
Burçin seçilir.
Akçakoca 1 yıl önce
Al birisini vur ötekine. Cüneyt Yemenici egosu kendini beğenmişliği ve halk olmayan yüzüyle Akçakoca da Ak partiyi bitirdi.26 milyonu parka gömerken turizm şehrine yakışan bir tuvalet dahi yapamadı. Burçin Sarıcan Baba Yemenicinin kapsamı alanında kalır. Havasını alır.
Big Five 1 yıl önce
Elleri cebinde, arkasında bir sürü zabıta ile esnaf ziyareti yapan sayın yemenici tekrar aday olacak? Komik kere komik
Damat 1 yıl önce
O damat da anladı öteki damat gibi yağlı yeri bırakır mı.
Tayfa 1 yıl önce
Papaz meselesini yorumlamak için erken. Halkbank munbic feto meselelerinden biri ile ilgili bir gelişme olur ise maksat hasıl olmuştur. Yok bi gelişme olmaz ise sandıkta sonuçları olur.
Güzel Olur 1 yıl önce
Burçin bey kuruluşundan itibaren partimizin değerli bir ferdidir.Aday olması da çok doğaldır.Damat vb gibi yakıştırmalarla farklı algı oluşturulmasını garipsedim.Görev verilirse layıkıı ile yapacaktır.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
hafif yağmur