banner615

banner614

banner701

YENİ YÖNETİM GÖREV BAŞINDA

banner619

Büyük Birlik Partisi Akçakoca İlçe Başkanı Ramis Gümüş, Eski İlçe Başkanı Yakup Ceylan'ın yoğun işleri nedeniyle ilçe başkanlığı görevinden ayrılmasının ardından yeni atanan yönetim kurulunun tanıtımını yaptı.

Siyaset 07.01.2010, 18:08
184
YENİ YÖNETİM GÖREV BAŞINDA
banner682

Akçakoca İlçe Başkanlığına, BBP Genel Merkezi tarafından Eski MHP ve BBP Ereğli İlçe Başkanı Ramis Gümüş atandı. Başkan Yardımcılığına Hayri Bahadır, Sekreterliğe Ereğli Eski BBP İlçe Başkanı Fikret Gören, Mali Sekreterliğe ise Nihat Parlak getirildiği açıklandı.
Yeni İlçe Başkanı Ramis Gümüş yaptığı açıklamada hedeflerinin parti olarak, bir milyon üye kampanyası olduğunu belirtti.
Gümüş, ''Partimize ilkeli, seviyeli, kim olursa olsun dürüst kişileri davet ediyoruz. Amacı ve gayesi, bulunduğu topluma hizmet amacı olacak. Şahsi menfaatleri değil milli menfaatleri ön planda tutacak, kredi peşinde koşmayan, düzgün arkadaşları partimize davet ediyorum'' dedi.
Yeni yönetimle partisinin büyük hedeflere gideceğini beyan eden Gümüş, ''Akçakoca'ya yeni bir siyasi hava ve yeni bir siyasi seviye getireceğiz'' diye konuşarak, tüm dürüst ve samimi kişileri hiçbir görüş farkı olmaksızın partilerine davet ettiklerini kaydetti.

Yorumlar (0)
16°
açık