banner615

banner614

banner701

YILMAZ GÖREVLERİNİ BIRAKTI

banner619

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü'nün sosyal işlerden sorumlu danışmanı olan ve aynı zamanda belediye şirketi Düzce BELTUR A.Ş.'nin genel müdür yardımcılığı görevini yürüten Ufuk Yılmaz'ın belediye ile ilişiği kesildi. Danışman Yılmaz'ın kendi işleri nedeniyle çalışma temposuna ayak uyduramadığı için belediyedeki görevlerini bıraktığı öğrenildi.

Siyaset 17.02.2020, 15:53
6220
YILMAZ GÖREVLERİNİ BIRAKTI
banner682
Düzce Belediyesi'nde yaprak dökümü... 2019 yılının nisan ayında Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü'nün sosyal işlerden sorumlu danışmanı olarak göreve başlayan Ufuk Yılmaz, belediye ile yollarını ayırdı.

Aslen Sivaslı olan ve Düzce'de sağlık, spor ve hizmet sektörü gibi çeşitli alanlarda girişimci olarak faaliyet gösteren Yılmaz, aynı zamanda Düzce turizmine can suyu olması için geçtiğimiz yaz belediye bünyesinde kurulan Düzce BELTUR Tur. San. ve Tic. A.Ş.'nin genel müdür yardımcılığı görevini de yürütüyordu.Kendi işletmesinde usulsüz yapılaşmaya gittiği gerekçesiyle uzun süre eleştiri oklarının hedefi olan Danışman Ufuk Yılmaz'ın belediyenin temposuna ayak uyduramadığı için görevlerini bıraktığı öğrenildi.

Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaver Gösterişli, Öncü Haber'e özel yaptığı açıklamada, Danışman Ufuk Yılmaz'ın kendi işlerinin yoğun olması gerekçesiyle bu kararı aldığını söyledi.

Düzce Belediyesi'ndeki görevine gerektiği kadar vakit ayıramayan Yılmaz'ın yerine danışmanlık ve BELTUR A.Ş genel müdür yardımcılığı görevlerine kim ya da kimlerin getirileceği ilerleyen günlerde belli olacak.


 
banner710
Yorumlar (16)
Seven 5 ay önce
Kim bilir, belkide Düzce sevilen, herkesimin kabul edeceği, bir süredir İstanbul da olan birisidir ! Belki de başdanışman adayıdır !
azizye 5 ay önce
AZ KALDI BU SALTANAT BİTER BİRGÜN
Duzceli 5 ay önce
Ufuk bey bence harika bir adamdı söylediği işlerde hiç bir sknti yokdu suanda beltur olduğundan beri yaptığı düzenle devam ediyor ama ufuk beyi tezgaha getridiler dah siyaseti ogrenmemis güvendiği dağlara kar yagdi kuyusunu kazdılar
Harbici 5 ay önce
Ülkemizde danışmanlar furyası başladı,borç bin beşyüz ü aştı.
NE GÜZEL DÜNYA 5 ay önce
BU ADAMIN NE BİLGİSİ TECRÜBESİ VARDIDA GELMİŞTİ Kİ,HANGİ BİRŞEYİ DOĞRU YAPIYO Kİ BU YÖNETİM..
AKP 5 ay önce
SAYIN BAKANIM ETRAFINIZDAKİ AVUKAT BEYLER VE GÖSTERİŞLİ SİZE NE GİBİ BİR YARAR SAĞLIYOR ÇOK YAZIK SİZİN DURUMUNUZA ÜZÜLÜYORUM BELEDİYE İÇLER ACISI BELEDİYE ŞİRKETLERİ ÇALIŞAN BİR İKİ BAYANDA İSTİFA ETMELİ ATM İŞÇİLERİ
çakal 5 ay önce
fözlü böyle yönetim cok aramış herhalde ne aldını veriyor nede işi yapıyor şirket dediği çop misali ne akar ne kokar iki uç kendini bilmeze bırakmışlar kenan gökmeni getirir ise şaşırmayın ekip kenanın ekibi capsızlık diz boyu iş yapmak diil bozma peşin de almasınlar fiyatı bu ekbi sil at gitsin yakın da ki süprizi bekleyin DÜZCE nasıl bir şehir 99 yılına döner
eray 5 ay önce
şakşakçı sayısının ve posbıyıklı sayısının arttığı işkur gibi çalışan bir belediyemiz vardır.En basit bir konferans yada söyleşi ortamında salonun ağırlık kitlesi personel ve şakşakşılar.Bi havalar bi tafralar yukarı bölgede değişik bir yaşam hakim.Kopuk bunlar.Babalarından miras kaldı bunlara bu belediye.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
24°
parçalı bulutlu