banner615

banner614

banner701

ZİYARETTE DİKKAT ÇEKEN İSİM!

banner619

MHP Düzce heyeti bugün Ankara'da Milliyetçi Hareket Partisi Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz'ı makamında ziyaret ederek, istişarelerde bulundu. Ziyarette AK Partili eski Belediye Başkanı Mehmet Keleş'in de yer alması 'Cumhur İttifakı'nda yeni transfer mi?' sorusunu akıllara getirdi.

Siyaset 06.01.2020, 16:30 06.01.2020, 16:35
3467
ZİYARETTE DİKKAT ÇEKEN İSİM!
banner682
MHP'li Düzce belediye başkanları bugün Ankara'da bir dizi temaslarda bulundu. Genel Merkeze yapılan ziyarette dikkat çeken bir isim de vardı. AK Partili Düzce eski Belediye Başkanı Mehmet Keleş, MHP heyetinde yer alarak bazı ziyaretlere eşlik etti.

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, ziyarete ilişkin sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, "Belediye Başkanları Birliği Genel Başkanı Hüseyin Erer, Önceki Dönem Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Gümüşova Belediye Başkanı Muharrem Tozan ile birlikte, Milliyetçi Hareket Partisi Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sadir Durmaz beyi ziyaret ederek taleplerimizi ilettik. İlgi ve alakalarından dolayı kendilerine teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

Bilindiği gibi 31 Mart Yerel Seçimleri sürecinde MHP'li Celal Kasapoğlu, belediye başkan adaylığını Erdoğan Bıyık'a kaptırınca AK Parti Adayı Faruk Özlü'nün 'Bize katıl' çağrısını geri çevirmeyerek, AK Parti saflarına geçmişti. Düzce eski Belediye Başkanı olan AK Partili Mehmet Keleş'in MHP Genel Merkezi'ne yaptığı bu ziyaret "Siyasi hayatına ittifak ortağı MHP'de devam edecek?' yorumlarını da beraberinde getirdi.
Yorumlar (24)
Selim 8 ay önce
Yanlışları olabilir ama Düzce'ye hizmet ve vizyon getiren KELEŞ ti.Adamın koltuğunu kapmak için adama atmadıkları iftira, engellemedikleri proje kalmadı.En son koltuğunu aldılar bir çivi çakmadan sadece yıkıyorlar.
Halil 8 ay önce
KELEŞ Düzce'deki siyasilerin kendi çıkarları peşinde koşmaktan Düzce'nin sorunlarına zaman ayırmadıkları için eski belediyeler birliği genel sekreteri olarak destek için gitmiş.Birilerini korku sardı herhalde.
Nilüfer 8 ay önce
Gülmek en çok ona yakışıyo karizma adamsın syn mehmet keleş
Ülkücü hareket 8 ay önce
Şu düzceye mehmet başkandan başka kim yatırım yapabildi alayına isyan isyan mehmet reis seçimi alıcaz
Numan 8 ay önce
Keleş Mehmet Başkanlığın oldukça fazla nimetlerini tattı tadını aldı tadına bir türlü doymuyor
AKP den umudu kesti Şimdi Rotayı MHP ye çevirdi
Duzceli 8 ay önce
Mehmet keles bu saatten sonra Duzceli'ler ancak arkanda olur.
Düzcespor 8 ay önce
Mehmet keleş başkan düzcespor şampiyon
Tuncay81 8 ay önce
Yakışır mehmet başkan
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
32°
açık